reklama

Moderná cesta rozvoja učiteľa: Pozvánka na vzdelávacie podujatie pre učiteľov

Trnavská spoločnosť Learn & Lead Innovation, ktorá buduje a rozvíja koncept Learn & Lead zameraný na rozvoj učiteľov, lektorov a manažérov vo vzdelávaní už od roku 2010, prichádza s pozvánkou na vzdelávacie podujatie pre učiteľov s cieľom rozvíjať osobnosť a mäkké zručnosti učiteľov, ako aj prístup zameraný na potreby žiaka a praktické využitie moderných a interaktívnych nástrojov na vyučovaní.

Témami podujatia sú spokojný učiteľ a spokojný žiak, jeho cieľom je motivácia učiteľov, tvorba vízií a aktivácia ich ďalšieho rozvoja.

Vzdelávacie podujatie sa uskutoční v troch mestách, v Trnave v dňoch 3. a 4. marca 2022. Zaregistrovať sa môžete online cez tento link.

Podujatie bude prebiehať hybridnou formou, účastníci majú možnosť fyzickej účasti na podujatí (s obmedzeným počtom účastníkov) alebo pripojenia online.

Stretnutia budú prebiehať pod vedením dvoch certifikovaných lektorov a obsahovo budú rôzne a od seba nezávislé, to znamená, že pedagóg môže absolvovať jedno, dve alebo aj všetky tri sústredenia.

Výhody registrácie

Registráciou získate bezplatnú účasť na podujatiach a tým zoznámenie sa s poznatkami zameranými na rozvoj pedagogického prístupu zameraného na žiaka a manažérskeho prístupu Learn & Lead – „Uč sa a veď“ založeného na 9 princípoch rozvoja moderného človeka, konceptu vyvíjaného v mnohých programoch Erasmus+.

V prípade fyzickej účasti zabezpečí organizátor účastníkom bezplatné ubytovanie a stravu.

Bonusom je aj zapojenie do skupiny Asociácie inovatívnych slovenských učiteľov (AISU), pre neustálu výmenu nových poznatkov aj po ukončení sústredení, ako aj vstup na interaktívne podujatie pre učiacich sa pedagógov AISU 2022 dňa 29.marca 2022 v Trnave.

Spoločnosť Learn & Lead Innovation s.r.o., ktorá buduje a rozvíja koncept Learn & Lead zameraný na rozvoj učiteľov, lektorov a manažérov vo vzdelávaní už od roku 2010.

Svoje projektové aktivity realizuje na nadnárodnej úrovni, čím získava prístup k najnovším trendom a priamo sa podieľa na ich vývoji a zavádzaní. V oblasti vzdelávania pedagógov a riadiacich pracovníkov škôl ponúka služby tej najvyššej úrovne.

Ak máte záujem zúčastniť sa a zdokonaliť, registrujte sa cez tento link.

„V mesiaci marec sa s finančnou podporou Slovak Business Agency sústredíme na potreby pedagógov prevažne druhého stupňa základných škôl, daný obsah je však možné využiť na všetkých stupňoch vzdelávania od materských škôl až po vysokoškolské štúdium, nie je limitovaná odborným zameraním aktivity,“ priblížil organizátor.

Viac informácié získate cez aj e-mail: adriana@learnandlead.eu alebo na FB stránke AISU Asociácia inovatívnych učiteľov.

Ulož ako PDF
Napísal 15. februára 2022 11:24. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.