reklama

V Trnave vzniká unikátna aplikácia kombinujúca športový tréning, interaktívny seriál a digitálnu hru

“Nemám čas”, “Nechce sa mi”, Nebaví ma to”… To sú najčastejšie dôvody, prečo pravidelne nešportujeme. Väčšina z nás si uvedomuje, že šport zlepšuje zdravie aj náladu, pomáha predchádzať ochoreniam a tiež zlepšuje telo. Napriek tomu radšej dáme pred tréningom prednosť napríklad sledovaniu seriálu alebo hre. Čo ak by bol šport zároveň seriálom a hrou?

Aplikácia kombinujúca online športové tréningy
s napínavým interaktívnym seriálom a hernými prvkami

VYSKILLUJ je nová slovenská aplikácia, ktorej cieľom je urobiť zo športu a starostlivosti o zdravie skutočnú zábavu. Vo VYSKILLUJ sa stanete hrdinom napínavého príbehu, v ktorom vás čakajú rôzne misie a úlohy. Plniť ich nebudete klikaním myšou ani ovládačom, ale cvičením s vlastným telom.

Okrem cvičenia a prekonávania prekážok vás čakajú aj dôležité rozhodnutia, ktoré k životu filmového hrdinu neodmysliteľne patria. Každá voľba ovplyvní vývoj príbehu a aj priebeh tréningu. Prekonáte rieku “preplávaním” pomocou série posilňovacích cvičení alebo si radšej obujete bežecké topánky a so slúchadlom v uchu budete pomocou pokynov od veliteľa hľadať najbližší most?


S Vyskilluj môžeš cvičiť kdekoľvek

Seriál, pri ktorom sa poriadne zapotíte

VYSKILLUJ je v prvom rade o športových tréningoch. Fitness, fyzioterapia, box a mnoho ďalších športov dostane svoje tréningové seriály v pripravovanej aplikácii.

Môžete si tak vybrať tréningy presne podľa seba, navyše nemusíte riešiť žiadne časové ani priestorové obmedzenia, jednoducho kedykoľvek spustíte ďalšiu kapitolu tréningu a odmakát svoj tréning doma alebo v prírode. Každým cvičením navyše zdolávate prekážky, posúvate sa v príbehu ďalej a zlepšujete svoju virtuálnu aj reálnu postavu.

Autor projektu Pavol Banáš: Aj šport môže byť zábavnou aktivitou

“Dnešná doba ponúka široké možnosti trávenia voľného času, v ktorých sa začína strácať to, čo je pre každého z nás najdôležitejšie. Starostlivosť o vlastné telo. Sedavý spôsob života v práci potrebujeme kompenzovať aktívnym pohybom a športom. Ako sa ale donútiť pravidelne športovať? Odpoveďou VYSKILLUJ je, nenútiť sa! K sledovaniu seriálu alebo hraniu hry sa predsa nemusí nútiť nikto, skôr naopak. Čo ak by to išlo aj so športom? Celý deň sa teším, kedy prídem domov, aby som mohol pokračovať vo svojej športovej misii. Do aktivít, ktoré nás skutočne bavia, sa nútiť nemusíme. VYSKILLUJ ponúka možnosť, ako spraviť takúto zábavnú aktivitu aj zo športu,” hovorí autor projektu Pavol Banáš.


Autor Vyskilluj Pavol Banáš

Pomôžte s výrobou aplikácie

Po výskumoch, štúdiu, testovaní a hľadaní riešení ako spraviť zo športu skutočnú zábavu čaká tvorcov najdôležitejší krok: výroba finálnej aplikácie a nakrútenie prvých tréningových seriálov.

„Spustili sme preto crowdfundingovú kampaň, prostredníctvom ktorej nám ľudia môžu pomôcť a stať sa tak hrdinom príbehu aplikácie VYSKILLUJ. Získajú za to svoju odmenu na www.donio.sk/vyskilluj, exkluzívne informácie, fotky a videá z prípravy tohto unikátneho projektu a budú medzi prvými, ktorí dostanú svoje telo do formy a dobre sa pri tom zabavia,“ dopĺňa Banáš.

Ulož ako PDF
Napísal 16. februára 2022 7:20. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.