reklama

Pred radnicou sa uskutoční pokojné verejné zhromaždenie Trnava stojí za Ukrajinou

V pondelok 28. februára 2022 od 18. hodiny sa pred mestskou radnicou v centre Trnavy uskutoční pokojné verejné zhromaždenie na podporu Ukrajiny.

Na vojnový konflikt v Ukrajine po vpáde vojsk Ruskej federácie do susedného zvrchovaného štátu reagujú aj Trnavčania. Organizujú pokojné verejné zhromaždenie pod názvom Trnava stojí za Ukrajinou.

Podujatie sa začne v pondelok 28. februára 2022 o 18. hodine na Hlavnej ulici pred radnicou.


Podporu Ukrajine vyjadrila aj trnavská radnica

Ilustračné foto: Mesto Trnava

„Ukrajinci sú naši susedia. A nielen tí za východnými hranicami. Ukrajinci a Ukrajinky sú naši susedia, priatelia, kolegovia aj tu v Trnave. Mnohí majú na Ukrajine rodiny a priateľov, o ktorých majú strach. Poďme im spolu ukázať, že sme s nimi, že stojíme za Ukrajinou a želáme si pre ich krajinu mier,“ vyzývajú organizátori s dovetkom, že ľudia si môžu so sebou priniesť aj kahance, ktoré spoločne zapália.

Podrobnosti nájdete aj na Facebooku.

Ulož ako PDF
Napísal 28. februára 2022 7:08. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.