reklama

Zvýšené kontroly na cestách pokračovali, v okrese Trnava polícia odhalila vyše tristo priestupkov

Polícia v uplynulých týždni pokračovala na cestách okresu Trnava aj celého kraja vo zvýšenom dohľade nad cestnou premávkou.A

Ako informovala hovorkyňa KR PZ v Trnave Zlatica Antalová, dopravní policajti zistili od 21. do 27. februára 2022 v trnavskom okrese 312 priestupkov, v celom kraji ich bolo 1168.

Ilustračné foto: trnava-live.sk

Uložených bolo 1071 pokút, v 27 prípadoch zadržali vodičské preukazy, päťkrát technické preukazy od vozidiel.

V desiatich prípadoch polícia odhalila trestné činy, 34 priestupkov postúpila na správne konanie, z toho trnásť za alkohol.

„Policajti najviac pokút rozdali vodičom motorových vozidiel – 1025 priestupkov, trinásťkrát porušili predpisy cyklisti a 33 – krát chodci. V 21 prípadoch zistili policajti cyklistom alkohol,“ doplnila Antalová.

Ulož ako PDF
Napísal 2. marca 2022 11:08. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy, Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.