reklama

Na Mikovíniho ulici horeli pneumatiky uskladnené na zbernom dvore

Trnavskí hasiči spolu s dobrovoľným zbormi z Križovian, Cífera a Vlčkoviec zasahovali na Mikovíniho ulici pri požiari pneumatík na zbernom dvore.

Požiar ohlásili v pondelok 24. októbra po 20. hodine. Ako uviedla hovorkyňa KR HaZZ v Trnave Lena Košťálová, plamene zachvátili pneumatiky na zbernom dvore na ploche asi 15×15 metrov.

ILUSTRAČNÉ FOTO

Na likvidáciu požiaru hasičská jednotka použila tri C-prúdy a jeden vysokotlakový prúd.

„Zasahujúci príslušníci zasahovali v autonómnych dýchacích prístrojoch. Na zdolávaní požiaru sa podieľali aj Dobrovoľné hasičské zbory obcí Cífer, Križovany nad Dudváhom a Vlčkovce. Následkom požiaru vznikla majiteľovi zberného dvoru škoda vyčíslená predbežne na hodnotu 1 000 eur. Hasičom sa včasným a odborným zásahom podarilo uchrániť majetok v sume 5 000 eur. Príčinu vzniku požiaru sa nepodarilo zistiť,“ skonštatovala L. Košťálová.

Ulož ako PDF
Napísal 25. októbra 2022 9:40. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.