reklama

Na Mikovíniho ulici horeli pneumatiky, príčinou požiaru bolo úmyselné konanie

Vo štvrtok 4. januára 2024 pred 19. hodinou oznámili na tiesňovú linku požiar pneumatík na Mikovíniho ulici v Trnave.

Ako informovala hovorkyňa KR HaZZ v Trnave Lena Košťálová, vykonaným prieskumom príslušníkov z hasičskej stanice v Trnave bolo na mieste udalosti zistené, že požiar zachvátil pneumatiky v zbernom dvore, ktoré sa nachádzali v značnom štádiu horenia.

Požiar sa rozprestieral na ploche približne 20 x 10 metrov.

Na lokalizáciu a likvidáciu boli nasadené celkom tri prúdy spolu s jednoduchými hasiacimi prostriedkami.

„Príčinou vzniku požiaru bolo úmyselné zapálenie neznámou osobou. Výška spôsobenej škody bola odhadnutá predbežne na sumu 1 000 eur. Včasným zásahom sa hasičom podarilo uchrániť majetok vo výške 50 000 eur,“ priblížila Lena Košťálová.

FOTO: KR HaZZ Trnava

Ulož ako PDF
Napísal 5. januára 2024 9:04. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy, Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.