reklama

Žiadosti o dotácie na projekty v oblasti kultúry, športu, sociálnych vecí či životného prostredia je možné podať do 10. marca

Trnavský samosprávny kraj otvoril dve dotačné výzvy v celkovom objeme 600-tisíc eur. Záujemcovia môžu podávať žiadosti do 10. marca 2023.

Medzi organizácie bude rozdelená suma 450-tisíc eur a pre obce je pripravených 150-tisíc eur.

Podporené budú verejnoprospešné aktivity v oblasti kultúry, športu, sociálnych vecí, zdravotníctva a životného prostredia. Projekty môžu byť zamerané na organizáciu kultúrnych podujatí, integráciu obyvateľov so zdravotným znevýhodnením, ako aj skvalitnenie života seniorov alebo realizáciu vodozádržných opatrení.

Minimálna výška jednej dotácie je 500 eur a každý oprávnený subjekt môže podať až dve žiadosti.

Ilustračné foto: trnava-live.sk

Vzhľadom na náročnú ekonomickú situáciu sa trnavská župa rozhodla znížiť mieru spolufinancovania žiadateľov, pričom v prípade organizácií ide o pokles z 10 na 5 % a v prípade obcí z 25 tiež na 5 %.

Žiadosti si môžu záujemcovia podať elektronicky do 10. marca 2023 prostredníctvom tejto stránky.

Ulož ako PDF
Napísal 7. marca 2023 9:03. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.