reklama

Na Kalinčiakovej ulici došlo k dopravným zmenám. Časť ulice je jednosmerná, jeden úsek sprejazdnili v oboch smeroch

Na Špíglsáli, konkrétne v časti Kalinčiakovej ulice, platí od pondelka 13. marca 2023 zmena organizácie dopravy. Ako informovala trnavská radnica, po novom je možný obojsmerný prejazd motorových vozidiel po Kalinčiakovej v úseku medzi Fándlyho ulicou a prevádzkou supermarketu Billa, resp. parkoviskom pred Rotundou.

Na mieste je upravené dopravné značenie a čoskoro pribudnú dva spomaľovacie vankúše, ktoré prispejú k upokojeniu premávky a k vyššej bezpečnosti v zóne.

Zmena organizácie dopravy sa týka aj časti Kalinčiakovej od Študentskej po supermarket. Doteraz obojsmerná cesta je v smere od Študentskej už jednosmerná a pribudol na nej parkovací pás a pruh pre bicykle.

„Regulácia parkovania aj úprava verejného priestranstva je živý proces, kde je priestor na pripomienky a zlepšenia. Podnety občanov zodpovedne analyzujeme, vyhodnocujeme, a ako môžeme vidieť aktuálne na Kalinčiakovej, aj zapracovávame,“ uviedol viceprimátor Trnavy Marcel Krajčo.


Zmeny v dopravnej situácii na Kalinčiakovej ulici. Pre zväčšenie kliknite na obrázok

Zdroj: Mesto Trnava

Ulož ako PDF
Napísal 15. marca 2023 9:05. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.