reklama

Pripálené jedlo na sporáku spôsobilo zadymenie bytovky na Linčianskej

Trnavskí hasiči zasahovali v stredu pred 20. hodinou zadymení spoločných priestorov obytného domu na Golianovej ulici v Trnave.

„Po príjazde hasičov bolo zistené, že silné zadymenie sa šíri z bytu na 1. poschodí. Majiteľ na výzvu zasahujúcich príslušníkov nereagoval, preto bolo potrebné násilím otvoriť vstupné dvere do bytu. Osoba po sprístupnení vykazovala známky intoxikácie so splodinami horenia. Po príjazde záchrannej zdravotnej služby bol odovzdaný do jej starostlivosti,“ informovala hovorkyňa KR HaZZ v Trnave Lena Košťálová.

V dôsledku silného zadymenia hasiči vykonali zásah s použitím autonómnych dýchacích prístrojov. Zadymenie bolo spôsobené pripáleným jedlom na sporáku, ktoré hasiči ochladili na voľnom priestranstve.

„Súčasne prebiehalo odvetrávanie bytovej jednotky a schodiska obytného domu prirodzenou formou odvetrávania. Následkom nedbalostného konania vznikla majiteľovi bytu priama materiálna škoda predbežne vyčíslená na hodnotu 500 eur,“ doplnila.

Ilustračné foto: trnava-live.sk

Ulož ako PDF
Napísal 16. marca 2023 8:55. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.