reklama

Učiaca sa Trnava štartuje vzdelávanie pre matky na materskej

Projekt Učiaca sa Trnava, zastrešený občianskym združením Lifestarter, spúšťa vzdelávanie pre matky na materskej a rodičovskej dovolenke. Učiace sa mamy predstavujú sériu workshopov určených pre mamy s deťmi.. Jednotlivé workshopy budú prebiehať pod vedením odborníkov, ktorí sa pohybujú v praxi. Budú slúžiť ako miesto pre rozvoj zručností, ale zároveń aj pre vytvorenie komunity mám.

Program Učiace sa mamy ponúkne každý mesiac dve zaujímavé stretnutia, pričom jeden workshop bude trvať maximálne 1 hodinu. Počas trvania vzdelávacieho podujatia bude
k dispozícií detská miestnosť aj s animátorkami.

Prvé podujatie s názvom “Je koučing cesta pre mamu?” bude vo štvrtok 27.apríla 2023.

Prvé stretnutie sa bude venovať téme koučingu. Mamy sa budú môcť dozvedieť viac o benefitoch koučingu a jeho základných princípoch.

Stretnutie bude viesť lektorka a koučka /mediátorka Ing. Adela Kasalová, ktorá účastníčkam sprostredkuje aj viacero praktických tipov či inšpirácií pre osobný rozvoj.

Záujemkyne sa môžu prihlásiť prostredníctvom registračného formulára na webovej stránke https://www.uciacasatrnava.sk/uciace-sa-mamy/.

Učiaca sa Trnava je projekt podpory celoživotného učenia v meste, ktorý je zastrešený občianskym združením Lifestarter a Mestom Trnava.

V rámci tejto iniciatívy sa Trnava v roku 2022, ako prvé slovenské mesto, stala členom Globálnej siete učiacich sa miest UNESCO.

Viac informácií o aktivitách projektu je možné nájsť na stránke www.uciacasatrnava.sk.

(tk)

Ulož ako PDF
Napísal 19. apríla 2023 20:49. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.