reklama

Druhá šanca pre váš počítač. V Baterkárni vám ho opravia zadarmo

Pokazil sa vám počítač, notebook alebo tablet? Ak áno, predtým, ako kúpite nový, dajte mu druhú šancu. Už tradične si ho môžete dať bezplatne opraviť v trnavskom enviro vzdelávacom reuse centre Baterkáreň.

V utorok 13. júna 2023 od 10.00 do 15.00 hod. v nej bude zriadená Opravovňa, ktorú bude mať pod palcom tím odborníkov z AfB Slovakia.

Ilustračné foto: Baterkáreň

Drobné opravy urobia na mieste, pokiaľ by boli nutné rozsiahlejšie zásahy, zariadenia bude možné nechať opraviť na pobočke AfB. Pozor, z kapacitných dôvodov je potrebná registrácia. Formulár nájdete na webstránke www.baterkaren.sk.

„Veríme, že ľudí tento krok motivuje k ekologickejšiemu uvažovaniu v súvislosti s elektronikou, keďže množstvo každoročne vyprodukovaného elektroodpadu stále stúpa. V rámci EÚ sa z neho recykluje v priemere len asi 40%. Navyše elektroodpad si vyžaduje špeciálnu recykláciu, lebo vyhodené elektrické a elektronické zariadenia obsahujú látky, ktoré môžu byť nebezpečné,“ upozorňuje tím trnavskej Baterkárne.

(TS OZ SaUvedom)

Ulož ako PDF
Napísal 10. júna 2023 7:01. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.