reklama

O zámere výstavby obytného bloku na Spartakovskej ulici bude mesto informovať verejnosť na prezentácii

Zatrávnený priestor pozdĺž hornej časti Spartakovskej ulice v susedstve s Čulenovou plánuje mesto v budúcnosti zastavať. Vzniknúť tu majú bytové domy, nová škôlka či upravené verejné priestranstvá.

Zámerom mesta je vytvorenie moderného mestského bloku s kvalitnými verejnými priestormi. Nosnou funkciou má byť bývanie, doplnené o materskú školu, prenajímateľné nebytové priestory, doplnkové funkcie a v neposlednom rade silné zastúpenie kvalitnej parkovej zelene.

Viac o plánovanom vytvorení novej obytnej zóny sa verejnosť môže dozvedieť v stredu 12. júla 2023 o 17.30 h v jedálni základnej školy na Spartakovskej 5.

Počas verejnej prezentácie budú na otázky odpovedať zástupcovia mesta a architekti – autori víťazného návrhu, ktorý vzišiel z verejnej urbanisticko-architektonickej súťaže.

Vizualizácia: Mesto Trnava

Ulož ako PDF
Napísal 11. júla 2023 12:01. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.