reklama

Autori projektu modernizácie areálu ZŠ na ulici Kornela Mahra priblížia zámer obyvateľom na verejnej prezentácii

Mesto Trnava pripravuje modernizáciu areálu ZŠ na ulici Kornela Mahra na sídlisku Prednádražie. S vypracovanou štúdiou sa môžu zoznámiť obyvatelia lokality v stredu 1. februára 2023 o 17.00 h na verejnej prezentácii v jedálni školy.

Návrh rekonštrukcie školského dvora vychádza zo zámeru vzájomne prepojiť rozčlenené zóny na rôzne aktivity, zachovať existujúce futbalové ihrisko s umelým povrchom a vytvoriť bežeckú dráhu.

„Jednotlivé funkčné zóny sa prepoja originálnou bežeckou traťou. Časť tvorená oválom s tromi dráhami obieha okolo futbalového ihriska a prechádza do okruhu nepravidelného tvaru s dvomi dráhami, vďaka čomu tu beh bude pestrejší. Bežecká dráha je doplnená o rovinku na beh na 100 m a doskočisko do piesku. Chýbať tu nebude basketbalové ihrisko s profesionálnymi teleskopickými košmi na vodupriepustnom EPDM povrchu so zadnými ochrannými sieťami na pozinkovaných stĺpoch,“ priblížila trnavská radnica.


Areál na ZŠ Kornela Mahra

FOTO: trnava-live.sk

Tak ako všetky rekonštruované športové areály škôl v Trnave, aj tento bude k dispozícii širokej verejnosti počas poobedných hodín a víkendov.

Verejná prezentácia sa uksutončí za účasti odborných zamestnancov mestského úradu, projekt predstavia jeho autori, ktorí po prezentácii návštevníkom odpovedia na prípadné otázky.

„Vítaní sú najmä tí, ktorí školský dvor využívajú a ďalej ho využívať budú – teda miestni obyvatelia, rodičia a deti navštevujúce ZŠ K. Mahra,“ pozýva na prezentáciu Natália Nováková z referátu participácie.


Štúdia modernizácie areálu

Zdroj: Mesto Trnava

Ulož ako PDF
Napísal 19. januára 2023 12:31. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.