reklama

Letné veršovanie básnika Erika Ondrejičku v knižnici obohatí aj príjemná hudba

Knižnica Juraja Fándlyho v Trnave pozýva svojich priaznivcov vo štvrtok 13. júla 2023 o 17, 00 h. na letné stretnutie v rámci cyklu Poézia slova a života.

Tentokrát sa uskutoční v pánskej spoločnosti. Moderátori Pavol Tomašovič a Štefan Kuzma si pozvali na letné veršovanie básnika Erika Ondrejičku, ktorého básnická zbierka Volanie vyšla ešte v roku 2020.


Knižnica

FOTO: trnava-live.sk

Volanie leta je však aktuálne počas každých prázdnin, a poézia a dobrá hudba, o ktorú sa postarajú Pavol Opatovský a Jozef Laci Pagáč, k tomu patria.

Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Ľubica Malá

Ulož ako PDF
Napísal 12. júla 2023 10:58. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.