reklama

Na Nerudovej a Bratislavskej vzniknú okružné križovatky, spoja Kaufland a budúcu zónu obchodu, služieb a bývania

Na Nerudovej ulici sa začala výstavba prvej z dvoch nových okružných križovatiek, ktoré poslúžia ako súčasť dopravného napojenia do vznikajúcej zóny obchodu, služieb a bývania za sídliskom Linčianska na okraji Trnavy. Druhú kruhovku postavia na Bratislavskej ulici pri autosalónoch RM JET a BEGAM Hyundai.

Súčasťou novej zóny obchodu, služieb a bývania na nezastavaných pozemkoch pri Bratislavskej ulici bude štvrý supermarket Kaufland na území Trnavy, vzniknúť tu má aj autoumývareň.

Výhľadovo, v horizonte niekoľkých rokov, je v tomto území plánovaná aj výstavba bytových domov.

Vstup do lokality bude obsluhovaný z dvoch smerov – z Bratislavskej a Nerudovej ulice, prostredníctvom okružných križovatiek.

Ich projektovú prípravu aj samotnú výstavbu finančne pokrýva súkromný investor ako vyvolanú investíciu.


Okružná križovatka vyrastie v týchto miestach na Bratislavskej ulici


Výstavba kruhovky na Nerudovej ulici odštartovala v druhej polovici novembra 2023


V novembri sa začala aj príprava pozemkov pod budúci supermarket

FOTO: trnava-live.sk


Zakreslenie dopravného napojenia zóny, okružných križovatiek aj budúcich objektov supermarketu, autoumyvárne a bytových domov (pre zväčšenie kliknite na obrázok)

Zdroj: NEOREAL

Ulož ako PDF
Napísal 24. novembra 2023 16:51. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.