ONE Fashion Outlet pri Voderadoch získava prvú outletovú predajňu Nike na Slovensku

ONE Fashion Outlet, prvé slovenské outletové centrum vo Voderadoch, podpísalo zmluvu so značkou športového oblečenia Nike, ako aj s kultovou džínsovou značkou Levi’s a výrobcom luxusných čokolád Lindt. Pôjde o prvú outletovú predajňu Nike na Slovensku, čo predstavuje zlomový moment v maloobchodnej stratégii spoločnosti v regióne strednej a východnej Európy.

Nike obsadí obchodný priestor s rozlohou 848 m², vďaka čomu sa stane jednou z najväčších predajní vo ONE Fashion Outlet. Štýlová predajňa Levi’s bude mať 200 m² a značke Lindt bude patriť predajná plocha s rozlohou 140 m². Tieto značky majú prispieť k ponuke luxusného a štýlového tovaru outletového centra. Všetky tri predajne otvoria už v prvej fáze tohto 75-miliónového projektu v roku 2012 a developer predpokladá, že sa stanú veľkým lákadlom pre slovenských zákazníkov oceňujúcich značkový tovar.

Vizualizácia: One Fashion Outlet

George Van Vugt, riaditeľ pre oblasť nehnuteľností spoločnosti Nike, povedal: „V Nike sa tešíme, že otvárame našu prvú outletovú predajňu na Slovensku. ONE Fashion Outlet je najsilnejším outletovým projektom na Slovensku vďaka pestrosti značiek a vysokej kvalite architektonického riešenia. Nike má na slovenskom trhu silnú podporu priaznivcov akceptujúcich plnú cenu, čo je ideálny moment pre rozšírenie ponuky aj o outletovú predajňu.

Tieto najnovšie správy o podpise dohody s outletom prichádzajú po tom, ako spoločnosti Rohleder Lumby a SJ International, ktoré spolupracujú s ONE Fashion Outlet, oznámili minulý mesiac šesť renomovaných značiek – adidas, GANT, Benetton, Tom Tailor, Envy a Esprit and Schiesser Underwear a nového Business Development manažéra Grahama Coxheada.

Giles Membrey, generálny riaditeľ Rioja Developments o ONE Fashion Outlet, hovorí: „Príchod Nike ako kotevnej značky nám potvrdzuje, že ONE Fashion Outlet má postavenie dominantného outletového centra v krajine. So siedmimi kľúčovými značkami na palube očakávame, že v nasledujúcich mesiacoch sa pridajú aj mnohé ďalšie. Podpis zmluvy je dôkazom, že s projektom rýchlo napredujeme. Ďalšie informácie zverejníme čoskoro.“

Spádová oblasť centra zahŕňa Slovensko, Českú republiku, Rakúsko a Maďarsko. Po otvorení bude ONE Fashion Outlet prístupný 4,8 miliónu ľudí v okruhu 90 minút jazdy autom.

ONE Fashion Outlet sa nachádza pri diaľnici D1 vo Voderadoch pri Trnave. V prvej fáze projektu dosiahne rozloha predajnej plochy 15.000 m² a jej otvorenie je naplánované na rok 2012. Projekt v hodnote 75 miliónov EUR je iniciatívou spoločnosti Realiz, ktorá spolupracuje s outletovými odborníkmi Rioja Developments. Autorom architektonického riešenia je renomovaný architekt Holder Mathias.

O prenájmy sa starajú Rohleder Lumby a SJ International. Freeport je jedným z popredných prevádzkovateľov outletových centier v Európe s 15-ročnými skúsenosťami na tomto trhu. Freeport má portfólio centier v celej Európe, vrátane Freeport Alcochete v Portugalsku, najväčšieho outletového centra v Európe, a tiež Outlet Freeport Hate na česko-rakúskej hranici.

Ulož ako PDF
Napísal 26. júla 2011 15:02. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0.


INZERCIA

Napíš komentár

reklama
Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané.