reklama

Vianočný strom na pešej zóne rozsvietil Mikuláš so svojimi pomocníkmi

Ešte predtým, ako v noci povykladal dobroty do topánok poslušných detí, stihol Mikuláš v stredu večer aj tradičnú jazdu centrom Trnavy.

Najprv za asistencie anjelov, čertov a historickej muziky rozsvietil Mikuláš krátko po 17. hodine vianočný strom na Hlavnej ulici, potom porozdával za vrecia sladkostí pred trnavskou radnicou, kde na jeho sprievod ťahaný dvoma koňmi čakali stovky detí.

Približne hodinový program zakončil Mikuláš jazdou na koči a pozdravil aj návštevníkov Vianočných trhov na Trojičnom námestí.

Tohtoročného Mikuláša pripravilo mesto Trnava v spolupráci s Kompániou trnavských žoldnierov.

Fotogaléria:
Ulož ako PDF
Napísal 6. decembra 2012 11:59. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0.


INZERCIA

6 komentárov pre “Vianočný strom na pešej zóne rozsvietil Mikuláš so svojimi pomocníkmi”

 1. 1
  no says:

  Ktorí ako on meškali 12 min. Trapné nie? Deti plakali a nemohli sa dočkať. Niekto nie je schopný prisť ani kvôli deťom načas. Je to smutné…

  • 1.1
   votava says:

   Presne tak, bol trapný a bezdôvodne meškal…mesto nie je schopne nič poriadne zorganizovať.A to nehovorim o tom suchom strome na pešej zóne.A pritom mali osem možností, kde získať strom…ako dar od občanov!!!

   • 1.1.1
    M. says:

    Možno by nebolo odveci zistiť ako sa páčilo deťom. A nie dospelým…
    Apropo, čo by ste vy vylepšili? Lebo po bitke je každý generál, veď to poznáte…

    • 1.1.1.1
     P. says:

     Program to bol skôr niekde do škôlky ako na plochu pred radnicu. Takže tým, ktorí boli blízko a niečo aj videli a počuli sa to asi páčilo, ale tí, ktorí sa nechceli tlačiť v dave, z toho nič nemali. Malé dieťa nevydrží sedieť dlho na pleciach. Jednoducho priestor pred radnicou na nejaké dlhšie divadlo nie je vhodný. Takže asi ako? Príchod Mikuláša presne na čas, krátke vystúpenie na radničnom balkóne s nejakou svetelnou šou, cukríky, námestie, pódium – divadielko, cukríky a dosť.

     • 1.1.1.1.1
      jana says:

      Presne tak…každý rok je to rovnako, neviem prečo to nemôže začať presne o tej hodine, ako píšu na plagátoch. A nech je potom program akýkoľvek, zostane tam len ten kto chce, pretože malé deti dlho v tej zime nevydržia. Akurát dajú rodičom pekne zabrať, ked sa po stý krát opýtajú,“ a kedy už príde?“
      A nepoučia sa, ani za nič.

 2. 2
  Ferko says:

  A tu metlu (akoze stromcek na pesej zone) mohol rovno podpalit ved to vyzera otrasne.

Napíš komentár

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.