reklama

Oplotenie ZŠ Bottova po problémoch napokon dokončili

oplot-bottovaTakmer počas celých letných prázdnin sa mesto snažilo nainštalovať nové oplotenie základnej školy na Bottovej ulici v Trnave. Plot má zabrániť vstupu nepovolaných osôb do areálu školy od Botanickej ulice. Areál zároveň využívali najmä mladšie ročníky na skracovanie si cesty prechodom cez školské ihrisko z Bottovej na Botanickú ulicu a naopak. Prácu robotníkov však hneď niekoľkokrát zmarili neznámi zlodeji, ktorí pod rúškom tmy ukradli zabetónované stĺpiky oplotenia, aby ich odviezli podľa všetkého do zberných surovín a zarobili zopár korún. Scenár bol vždy rovnaký: počas dňa robotníci namontovali a zabetónovali stĺpiky, no ráno na ich mieste našli len poodtŕhané torzá.
V prvej polovici augusta mesto zmenilo taktiku a rozhodlo sa osadiť klasické betónové oplotenie.  Úspešný výsledok sa dostavil po pár dňoch – areál je po niekoľkých rokoch opäť uzatvorený.

Ulož ako PDF
Napísal 10. augusta 2007 12:15. Článok je zaradený do rubriky: Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.