reklama

Detské ihrisko v centre mesta čaká rekonštrukcia, otvorené bude o dva mesiace

Obľúbené miesto odpočinku detí a rodičov – detské ihrisko na Streleckej ulici neďaleko futbalového Štadióna Antona Malatinského čaká tretí mesiac na rekonštrukciu. Pôvodné zariadenie ihriska – húpačky, lavičky a pieskovisko rozobrali, aby na ich mieste pribudlo nové a modernejšie vybavenie.
Nejeden z rodičov sa pýta, kedy bude opäť tento priestor funkčný, aby znovu slúžil svojmu účelu.
„V minulých dňoch som bol informovaný, že mesto vybralo dodávateľa projektu, ktorý by mal byť v súlade s funkčnými aj finančnými požiadavkami na realizáciu detského ihriska. Už čoskoro začnú stavebné práce a priestor by mal začať slúžiť Trnavčanom približne od polovice júla,“ aktuálne informoval vedúci kancelárie primátora Pavol Tomašovič.
Ako pripomenul, renovácia priestorov a inštalácia nových zariadení ihriska by mali stáť mestskú pokladňu do päť miliónov korún. „Dovtedy, kým nebude ihrisko na Streleckej ulici k dispozícii, môžu rodičia s deťmi využívať neďaleký novovytvorený detský kútik v priestoroch zrekonštruovaného amfiteátra,“ pripomenul Tomašovič.

Ulož ako PDF
Napísal 20. mája 2008 0:54. Článok je zaradený do rubriky: Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.