reklama

V centre Trnavy vyrastie štýlový bytový dom Rivus

Spoločnosť BEMAREAL, s.r.o. začne onedlho v lukratívnej lokalite Hornopotočnej ulice v samom centre Trnavy s realizáciou nadštandardného bývania pod názvom Bytový dom Rivus.  Projekt vyrastie v bezprostrednej blízkosti Univerzitného námestia – oproti Katedrále sv. Jána Krstiteľa. Kompletnú prípravu a realizáciu projektu zabezpečuje pre investora spoločnosť Dixia, s.r.o. Konateľka spoločnosti Ivana Salczerová predstavuje zásadné momenty, pre ktoré je bytový dom Rivus atraktívnou a dobrou investíciou pre budúcich majiteľov: „Nepochybne veľkým plusom je lokalita  v bezprostrednom centre mesta. A tiež neštandardným prepojením historického objektu s novostavbou. Na južnej strane pozemku sa nachádza  hodnotný barokový objekt, ktorý vzhľadom na jeho pamiatkovú hodnotu navrhujeme zachovať, zrekonštruovať a je citlivo zakomponovaný do návrhu novostavby. Samozrejme, umiestneniu v historickej zóne je prispôsobená aj celková architektúra objektu. Stavba bude pozostávať zo štyroch schodiskových sekcií a bude  mať štyri nadzemné podlažia (štvrté v streche) a jedno podzemné podlažie s garážovými státiami a pivnicami. Objekt má dve vnútorné nádvoria.“
Celkovo je v objekte naprojektovaných 21 bytov a dva polyfunkčné priestory – súčasťou jedného z nich je aj krásna baroková pivnica. Vchody do polyfunkčných priestorov sú riešené  z Hornopotočnej ulice a od bytovej časti sú oddelené.
„Projekt ponúka budúcim majiteľom jedno až päťizbové byty, niektoré riešené ako mezonetové alebo atraktívne strešné byty.  Úžitková plocha bytov bude od 35 až do 122 m2,“ dopĺňa Ivana Salczerová a pripomína, že byty na I. a II. nadzemnom podlaží majú príjemné a pomerne veľké terasy, čo v radovej zástavbe v centre nebýva obvyklé. Sú projektované ako nadštandardné, vnútornú architektúru a použitý materiál, ako napríklad obklady, dlažby, parkety či zariaďovacie predmety, prispôsobia požiadavkám klientov. Miesto na Hornopotočnej ulici, kde vyrastie tento nový objekt, je iste viac ako zaujímavé. Citlivo spracovaná architektúra z dielne Ateliéru DV rovnako.
Ivana Salczerová zo spoločnosti Dixia, s.r.o., nám priblížila aj plánované termíny a cenové relácie projektu. „Spoločnosť BEMAREAL plánuje začiatok stavebných prác už začiatkom roku 2009, dokončenie predpokladá po osemnástich mesiacoch výstavby teda na jeseň 2010. Kompletné informácie o projekte vrátane rozloženia a výmery bytov, cenníka s rozpisom obsahu ceny a  formy platieb nájdete na www.rkrealplus.sk alebo www.dixia.sk. Iba dodám, že cena 60 000 Sk/m2 bez DPH je dnes najlepšou zo všetkých aktuálnych ponúk v porovnateľných lokalitách centra mesta. A pre našich klientov poskytujeme kompletné služby vrátane právneho poradenstva či pomoci pri vybavovaní hypotekárneho úveru.“

Foto: dixia.sk

Ulož ako PDF
Napísal 2. októbra 2008 16:17. Článok je zaradený do rubriky: Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.