reklama

Mesto Trnava má stále vysoký rating

Mestu Trnava priradila Slovenská ratingová agentúra dlhodobé ratingové hodnotenie v kategórii transakcií v slovenských korunách A- s pozitívnym výhľadom. Ratingové hodnotenie BBB+ s pozitívnym výhľadom dostala Trnava v kategórii transakcií v cudzích menách. Krátkodobé ratingové hodnotenie mesta Trnava je S2+, čo je najlepšie možné krátkodobé ratingové hodnotenie pre subjekty dosahujúce dlhodobé ratingové hodnotenie A-.
„Dôvodmi pre toto rozhodnutie sú ekonomický rozmach mesta, ktoré sa stalo atraktívnou lokalitou pre súkromných investorov na vytváranie nových športových, rekreačných a obytných zón, a stabilné finančné hospodárenie, v rámci ktorého mesto vykázalo ku koncu roka 2007 prebytok takmer 86 miliónov korún. Agentúra pozitívne vníma aj skutočnosť, že v procese informatizácie trnavskej mestskej samosprávy pribudol od augusta tohto roka intranet ako nový nástroj internej komunikácie,“ vyjadrilo sa mesto Trnava prostredníctvom tlačovej správy k hodnoteniu SRA.

Ulož ako PDF
Napísal 24. októbra 2008 21:37. Článok je zaradený do rubriky: Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.