reklama

V Trnave otvorili po niekoľkých odkladoch predajňu Baumax, najväčšiu na Slovensku

Na Novej ulici v Trnave (za Spartanom vedľa severného obchvatu) otvorili v utorok 28. októbra v poradí štrnástu predajňu spoločnosti Baumax na Slovensku.
S predajnou plochou 14-tisíc metrov štvorcových je trnavský Baumax najväčšou predajňou rakúskej siete potrieb pre domácich majstrov, stavebníkov či záhradkárov u nás. Súčasťou veľkopredajne je novinka Drive – In, vďaka ktorej zákazník pohodlnejšie odvezie zakúpený tovar.
Baumax zamestnáva v Trnave 90 ľudí a do výstavby novej predajne investoval asi 400 miliónov korún (13, 28 mil eur).
V pôvodných plánoch spoločnosti, ktorá vznikla v Rakúsku v roku 1976 a na slovenskom trhu pôsobí od roku 1994, bolo postavenie predajne v Trnave približne už v roku 2000. Pre problémy s nevysporiadanými pozemkami a následne aj dopravným napojením na Nitriansku cestu bol začiatok výstavby niekoľkokrát odložený. Napokon Baumax postavil naproti pôvodnému zámeru predajňu nie na Nitrianskej ulici pri SAD, ale asi o dva kilometre ďalej v budúcej obchodnej zóne vedľa severného obchvatu mesta.

Ulož ako PDF
Napísal 31. októbra 2008 20:24. Článok je zaradený do rubriky: Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.