reklama

Neďaleko Zelenča majú postaviť logistiku za 38 mil. eur, zamestná 500 ľudí

Ešte v priebehu roku 2010 plánuje ta­lianska firma Codognotto di Codognotto Gianfranco & C. – S.N.C. začať v katastri obce Zeleneč, neďaleko  diaľnice D1 v smere Trnava – Bratislava s výstavbou  logistického centra s rozlohou 226 – tisíc metrov štvorcových.  Užívateľom areálu bude spoločnosť Codognotto Slovensko, výstavba má trvať dva roky.


Taliansky investor má postaviť pri Zelenči a Hrnčiarovciach nad Parnou celkom devätnásť  hál s celkovou skladovacou plochou 64 – tisíc metrov štvorcových.
Potenciálni záujemcovia budú mať k dispozícii aj 14 – tisíc m2 administratívnych a obchodných priestorov. Investícia v hodnote 38 miliónov eur prinesie viac ako 500 nových pracovných príležitostí. Firma Codognotto sa zaoberá skladovaním a distribúciou najmä spotrebného tovaru, Okrem strednej Európy a Talianska pôsobí aj vo Francúzsku, Španielsku a Veľkej Británii.

© poko.sk

Ulož ako PDF
Napísal 21. januára 2010 23:35. Článok je zaradený do rubriky: Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.