reklama

Majiteľka spoznala svoj ukradnutý kočík v rukách inej ženy

Po vyprataní opakovane obsadila byt
Dňa 27.05.2010 v čase o 15,30 hod. hliadka MsP Trnava zistila na ulici Coburgova v Trnave neoprávnene obsadený byt 45- ročnou Valentínou B. z Trnavy. Menovaná sa neoprávnene bez nájomnej zmluvy mesta, násilím so svojou rodinou nasťahovala do prázdneho bytu. Uvedený byt bol zabezpečený mrežou, ktorú menovaná odstránila. Za svoje konanie bude ďalej riešená.

Vraky v uliciach Trnavy
Dňa 28.5.2010 v čase o 16,36 hod. boli hliadkou MsP Trnava zistené  vozidlá Ford a Lada na ulici Hlboká v Trnave. V ten istý deň o 22,09 hod. bolo zistené auto značky Mazda. Vozidlá javí známky vraku a bola na ne umiestnená výzva na ich odstránenie. Majiteľ starého vozidla do 30 dní odstráni staré vozidlo z verejného priestranstva, inak bude odstránené správcom komunikácie na náklady majiteľa.

Spoznala na ulici svoj ukradnutý kočík
Dňa 28.05.2010 v čase o 15,30 hod. bola hliadka MsP Trnava vyslaná na ulicu Golianová v Trnave, kde údajne majiteľka odcudzeného kočíka spoznala svoj kočík a chytila podozrivú ženu, u ktorej našla a spoznala svoj kočík, ktorý jej odcudzili pred týždňom spred bytu. Hliadka po príchode na miesto zistila, že odcudzený kočík patril 20- ročnej Petre M. z obce Predajná, a svoj kočík spoznala na prechádzke so svojím mužom a dcérou. Na mieste sa nachádzala  19- ročná Dominika M. z Trnavy, u ktorej bol kočík nájdený. Ďalej hliadka zistila, že Dominika M. kočík odkúpila za 10 € od neznámeho muža. Za prítomnosti hliadky sa obe dohodli a kočík si vrátili. Uvedená udalosť je v štádiu ďalšieho šetrenia.

Opilci si ustlali rovno na ulici
Dňa 28.05.2010 v čase o 13,38 hod. bolo na MsP Trnava telefonicky nahlásené záchrannou službou, že na Coburgovej ulici v Trnave leží neznáma osoba. Na miesto bola vyslaná hliadka, ktorá po príchode na miesto zistili, že sa oznam zakladá na pravde. Neznámy muž ležal pri vchode domu. Šetrením hliadka zistila, že sa jedná o 64- ročného Bohuša F. z Trnavy, ktorý bol pod vplyvom alkoholu. Menovaný sa po príchode hliadky zdvihol zo zeme a odišiel po svojich domov, kde si ho prevzala manželka.
Dňa 29.5.2010 v čase 14,50 hod. bola hliadka MsP Trnava vyslaná na autobusovú stanicu na ulici Kollárová v Trnave, kde leží pod lavičkou na autobusovej zastávke č.9 muž. Hliadka na mieste zistila, že muž je značne pod vplyvom alkoholu. Po dlhšej dobe sa hliadke podarilo muža prebrať. Následne hliadka zistila, že sa jedná o 41- ročného Costela U. zo Zavara. Za svoje konanie bude ďalej riešený.
Dňa 30.05.2010 v čase o 05,58 hod. vykonávala hliadka MsP Trnava kontrolnú činnosť v pridelenom rajóne, pri ktorej spozorovala neznámu osobu, ktorá ležala na trávniku, pri námestí Jozefa Herdu v Trnave. Hliadka neznámu osobu prebudila a zistila, že je pod vplyvom alkoholu. Hliadka zistila, že sa jedná o 26- ročného Jozefa O. z Trnavy. Menovaný bude za svoje konanie ďalej riešený.

Ulož ako PDF
Napísal 1. júna 2010 22:03. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.