reklama

Na Prednádraží budú vymieňať opotrebované plynové potrubia

Opotrebované a poruchové oceľové plynovody a prípojky v celkovej dĺžke 1,8 km v lokalite ulíc Gejzu Dusíka a Lomonosovova na sídlisku Prednádražie plánuje vymieňať Slovenský plynárenský priemysel (SPP).

Obyvatelia žijúci v dotknutej lokalite sa tak musia pripraviť na rozkopávky a obmedzenia spôsobené zásahmi do verejných komunikácií a priestranstiev.

„Jestvujúce nízkotlaké plynovody vykazujú značnú poruchovosť, sú v nevyhovujúcom technickom stave, najmä v miestach spojov a hlavných uzáverov plynu na prípojkách k obytným domom. Trasy navrhovaných STL plynovodov pre 15 bytových domov bude situovaná v asfaltových chodníkoch a zelených pásoch, v závislosti od situovania jestvujúcich HUP k jednotlivým vchodom. Križovanie komunikácií ul. G. Dusíka a Lomonovova bude riešené bezvýkopovou technológiou – pretláčaním,“ ozrejmil SPP.

Realizačné práce začnú až po skončení stavebného konania.

Ilustračné foto: DC Avex


Ulož ako PDF
Napísal 9. júna 2010 15:03. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.