reklama

MTT odvysiela priamy prenos z Jánošíkových dní 2010

Aj tento rok sa diváci lokálnych televízií v mestách Trnava, Nitra a Žilina a satelitnej televízie TV NOE, TV Patriot a CETV môžu tešiť priamemu prenosu Jánošíkových dní 2010.
Občianske združenie ReAnimare pripravilo priamy prenos z Terchovej.

Foto: www.janosikovedni.sk

„Minulý rok sme prvýkrát realizovali priamy prenos z amfiteátra. Ohlas bol naozaj výborný, lebo aj starší obyvatelia Terchovej mohli cez satelit alebo cez káblový rozvod na TV NOE sledovať folklórne slávnosti,“ hodnotí Peter Chmela, koordinátor ReAnimare.
Značný záujem divákov zaznamenali TV NOE ako aj lokálne televízie, kedy sa po prvýkrát Jánošíkové dni dostali na územie Čiech a Slovenska mimo Slovenskej televízie. Tá ich odvysielala neskôr zo záznamu v nedeľňajších poobedných cykloch.
„Financovanie priameho prenosu je veľmi náročné, preto sme podali projekt cez eurofondy- Program cezhraničnej spolupráce SR a ČR. Projekt bol posúdený kladne a zo zvyšných financií sa realizujú dokumentárne filmy na podporu kultúrneho života v príhraničných oblastiach Čiech a Slovenska,“ informuje Peter Chmela. Televízny záznam toho roku a dokumenty postúpi ReAnimare na odvysielanie do STV a do lokálnych televízií na Slovensku. Takto sa bude propagovať kultúrno-spoločenský život v Terchovej.

Autentickú atmosféru môžu sledovať aj diváci MTT Trnava v piatok 30. a sobotu 31. júla od 20.30 hod. Nedeľný program začína na MTT o 14.30 hod.

Ulož ako PDF
Napísal 23. júla 2010 9:18. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Spoločnosť. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.