reklama

Futbalový areál na Prednádraží prechádza modernizáciou

Nové oplotenie, inžinierske siete, terénne úpravy, šatne, rekultivovaný trávnik, do konca augusta aj funkčný automatický zavlažovací systém a správca areálu. S týmito novinkami sa stretnú už od septembra mladé nádeje trnavského Spartaka na ihrisku, ktoré sa rozprestiera neďaleko Základnej školy  na ulici Kornela Mahra.

Podľa slov marketingového manažéra FC Spartak Trnava Mariána Černého, ktoré zverejnil v rozhovore server www.spartak.sk, na ihrisko bude mať prístup aj verejnosť, no nie spôsobom ako tomu bolo doteraz. „Chceme však zaviesť časový harmonogram využívania areálu. Tým, že je areál strážený, chceme odstrániť negatívne aspekty ako psie výkaly, porozbíjané fľaše a podobné neduhy, ktoré sa na trávniku objavovali,“ uviedol M. Černý.


Na investícii do modernizácie futbalového areálu sa podieľa okrem FC Spartak aj mesto Trnava, PSA Peugeot Citroen Slovakia a občianske združenie Bílí Andeli.

„Chceme umožniť našim piatim najmladším vekovým kategóriám, aby tu mohli mať kvalitnú športovú prípravu v rámci školskej výučby, ale i mimoškolský, klubový, tréningový proces. Podvečer chceme dať priestor verejnosti, nechceme totiž ukrátiť o zelenú plochu ani ľudí z okolia,“ uzavrel marketingový manažér klubu pre spartak.sk.

Ulož ako PDF
Napísal 11. augusta 2010 17:00. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.