reklama

Trnavským motoristom slúži nová samoobslužná ručná autoumyváreň S-Racing

Trnavská spoločnosť S-RACING sprevádzkovala novú ručnú autoumyváreň. V areáli bývalého Poľnonákupu na Bratislavskej ulici v Trnave majú motoristi sedem dní v týždni (aj počas sviatkov) v čase od 8. do 18. hodiny k dispozícii štyri samoobslužné boxy vybavné vysokotlakovým zariadením kvalitnej nemeckej značky KÄRCHER. Piaty box je vyhradený pre umývanie vozidiel s obsluhou.

Moderná samoobslužná umyváreň funguje na rovnakom princípe, ako ho poznáme z klasických „wapiek“. Po vhodnení 50-centovej mince si môžete vyčistiť svojho miláčika podľa chuti a potreby.

Na rozdiel od podobných zariadení napríklad na benzínových čerpadlách umyváreň S-RACING je vykurovaná, uzatvorená a zastrešená. Poskytuje tak dostatočné pohodlie a komfort pri čistení. Zákazníci túto výhodu iste ocenia najmä počas jesenných či  zimných mesiacov.

Vďaka štyrom samostatným boxom je viac ako pravdepodobné, že čakanie na umývanie je o poznanie kratšie ako inde. Príjemnejšie a pohodlnejšie je aj samotné umývanie – v S-RACING-u je menšia pravdepodobnosť, že vami nervózne čaká na umývanie šóra zákazníkov.

Zariadenie KÄRCHER poskytuje technickú novinku: počas umývania si môžete sami kedykoľvek zvoliť , čo vám potečie z tlakovej hadice. K dispozícii sú tri možnosti: voda, šampón alebo vosk.

V samoobslužnňej autoumývarni má zákazník počas celej otváracej doby k dispozícii aj pracovníka S-RACING-u. Ten vám ochotne pomôže napríklad v prípade, že nemáte pri sebe dostatok 50-centových mincí.

Podľa slov majiteľa spoločnosti S-RACING Miroslava Silného firma spustením novej autoumyvárne od septembra ešte rozšírila bohatú ponuku služieb.

S-RACING prevádzkuje už niekoľko rokov veľkopredajňu hliníkových a oceľových diskov, pneumatík a doplnkov pre motoristov. Majitelia automobilov hojne využívajú aj služby pneuservisu pre osobné aj nákladné autá.

S-RACING zároveň ponúka pod jednou strechou aj doplnkové služby ako sú plnenie a čistenie klimatizácií, nastavenie geometrie, svetiel, renovácie poškodených diskov, tepovanie interiérov či rýchloservis (výmena oleja, tlmičov, filtrov, sviečok, atď.).

KONTAKT:

S Racing spol. s.r.o.,
Bratislavská 8, 917 00 Trnava
Tel./fax: +421 33 551 35 07-08, 09
Mobil: +421 905 115 624, +421 910 983 138, +421 911 657 414
e-mail: sracing@stonline.sk
www.sracing.sk

(inzercia)

Ďalšie fotografie:


CENNÍK SLUŽIEB:
(klikni pre zväčšenie)

Ulož ako PDF
Napísal 14. septembra 2010 19:07. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Firmy, Spoločnosť. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Trnavským motoristom slúži nová samoobslužná ručná autoumyváreň S-Racing”

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.