reklama

O kúpu pozemkov na Kočišskom neprejavil záujem žiadny záujemca

Mesto Trnava vyhlásilo na konci júna 2010 verejnú obchodnú súťaž na predaj stavebných pozemkov pre plánovaný projekt výstavby 1. etapy obytnej zóny Kočišské pri Bielom Kostole.

Na pozemkoch je možné zrealizovať 107 samostatných stavebných pozemkov v zmysle urbanistickej štúdie Obytná zóna Trnava – Kočišské o celkovej výmere takmer 95-tisíc m².

Budúca obytná zóna na Košišskom sa nachádza niekoľko stoviek metrov od Kamenného mlyna

„Obchodná verejná súťaž bola zverejnená verejnou vyhláškou, regionálnou tlačou, na stránke mesta Trnava www.trnava.sk a v MTT. Záujemcovia o kúpu stavebných pozemkov mohli bližšie informácie získať na Mestskom úrade v Trnave, odbore právnom a majetkovom. Obhliadka nehnuteľnosti sa uskutočnila 20. a 27. októbra 2010. Súťažný návrh v stanovenom termíne nepredložil žiadny záujemca,“ uvádza sa v informatívnej správe určenej poslancom mestského zastupiteľstva.

„Tejto lokalite sa budeme aj naďalej venovať. Je potrebné zámer prehodnotiť a pracovať s ním aj v budúcnosti,“ skonštatoval primátor mesta Štefan Bošnák.

Mestský úrad pripraví v budúcnosti novú verejnú súťaž na predaj pozemkov v tejto lokalite.

Ulož ako PDF
Napísal 6. decembra 2010 0:38. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.