reklama

Projekt polyfunkcie na Tulipáne po niekoľkých rokoch opäť ožíva

Trnavská spoločnosť LV Centrum ohlásila ešte v roku 2007 zámer výstavby polyfunkčného domu situovaného na rohu ulíc Gábora Steinera – Zelenečská.

Po iste časovej odmlke sa projekt dostáva do fázy územného konania o umiestnení stavby.

Plánovanú polyfunkciu chcú postaviť na oplotenom pozemku. Snímka je z ulice G. Steinera, v pozadí križovatka so Zelenečskou

Foto: norc

Z návrhovaného zámeru vyplýva, že investor plánuje postaviť samostatne stojacu stavbu obdĺžnikového pôdorysu s plochou strechou, jedným podzemným a štyrmi nadzemnými podlažiami.

V navrhovanom objekte budú na prízemí priestory pre občiansku vybavenosť – obchod a služby so zázemím, vo vyšších podlažiach bude 30 bytových jednotiek. V suteréne objektu je navrhnutých 48 parkovacích miest pre nájomníkov bytov, zákazníkov a zamestnancov prevádzok. Vstupy k jednotlivým prevádzkam a do bytov budú z ulice G. Steinera.
Dopravný prístup k navrhovanému polyfunkčnému domu je riešený novým vjazdom z Bočnej ulice, jednosmernou rampou do suterénu k parkovacím miestam. V parteri, na prízemí objektu, bude pre prepojenie ulíc G. Steinera a Bočnej vytvorená prechodná pasáž. Súčasťou stavby je navrhnutá realizácia detského ihriska z bočnej strany objektu a sadové úpravy riešeného pozemku,“
uvádza sa v predloženom projekte.

Zastavaná plocha navrhovanej stavby je 1360 metrov štvorcových.

Ulož ako PDF
Napísal 19. mája 2011 11:41. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Projekt polyfunkcie na Tulipáne po niekoľkých rokoch opäť ožíva”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.