reklama

Projekt polyfunkcie na Tulipáne po niekoľkých rokoch opäť ožíva

Trnavská spoločnosť LV Centrum ohlásila ešte v roku 2007 zámer výstavby polyfunkčného domu situovaného na rohu ulíc Gábora Steinera – Zelenečská.

Po iste časovej odmlke sa projekt dostáva do fázy územného konania o umiestnení stavby.

Plánovanú polyfunkciu chcú postaviť na oplotenom pozemku. Snímka je z ulice G. Steinera, v pozadí križovatka so Zelenečskou

Foto: norc

Z návrhovaného zámeru vyplýva, že investor plánuje postaviť samostatne stojacu stavbu obdĺžnikového pôdorysu s plochou strechou, jedným podzemným a štyrmi nadzemnými podlažiami.

V navrhovanom objekte budú na prízemí priestory pre občiansku vybavenosť – obchod a služby so zázemím, vo vyšších podlažiach bude 30 bytových jednotiek. V suteréne objektu je navrhnutých 48 parkovacích miest pre nájomníkov bytov, zákazníkov a zamestnancov prevádzok. Vstupy k jednotlivým prevádzkam a do bytov budú z ulice G. Steinera.
Dopravný prístup k navrhovanému polyfunkčnému domu je riešený novým vjazdom z Bočnej ulice, jednosmernou rampou do suterénu k parkovacím miestam. V parteri, na prízemí objektu, bude pre prepojenie ulíc G. Steinera a Bočnej vytvorená prechodná pasáž. Súčasťou stavby je navrhnutá realizácia detského ihriska z bočnej strany objektu a sadové úpravy riešeného pozemku,”
uvádza sa v predloženom projekte.

Zastavaná plocha navrhovanej stavby je 1360 metrov štvorcových.

Ulož ako PDF
Napísal 19. mája 2011 11:41. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Projekt polyfunkcie na Tulipáne po niekoľkých rokoch opäť ožíva”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.