reklama

MIESTO PLNÉ ZÁŽITKOV FARIEB A ÚMEVU – SMILE škôlka pre Vaše dieťa

Je Vaše dieťa plné energie , rado sa hrá a objavuje nové veci? Hľadáte pre neho zariadenie, kde by sa rozvíjalo v rodinnej atmosfére a popoludní by Vám vyrozprávalo všetky prežité udalosti? Milujete svoje dieťa nadovšetko a viete, že čas detstva mu už nik nevráti?

Obdobie, kedy je čas sa hrať, kedy je čas „vymýšľať“ , kedy je čas na zážitky, kedy je čas na spoznávanie nových kamarátov, kedy je čas na rozvoj zručností potrebných pre šťastný život , kedy je čas zabávať sa a veľa sa smiať.

SMILE – súkromná materská škola pre deti od 1,5 roka – zariadenie pre usmiate deti, ich mamy a otcov.

SMILE- priestor na sebarealizáciu Vášho dieťaťa

SMILE – slovensko-anglické edukačné prostredie pre usmievavé deti

SMILE – zariadenie, ktoré hľadáte.

V novom školskom roku obohacujeme náš školský vzdelávací program o novinku, rozvoj matematických predstáv a matematického myslenia. Pripravujeme novú webovú stránku www.ilovesmile.eu, ktorej názov vystihuje našu filozofiu.

Našou cestou je úsmev , úsmev na tvárach detí a ich rodičov.

www.smileschool.sk

koordinátor zápisov: Martina Borovanová 0911 88 39 50

generálny manažér: Mgr. Ľudmila Hurajová 0911 88 39 39

(inzercia)


Ulož ako PDF
Napísal 31. augusta 2011 14:43. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Firmy, Spoločnosť. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.