reklama

Budúcnosť Vašich detí je vo Vašich rukách!

Často nás zastihnú výčitky svedomia, prečo sme sa neučili v škole angličtinu, keď sme mali tú možnosť. Odpoveď je veľmi jednoduchá – pretože bola nepovinná. Áno, nie ste sami, ktorí si kladú túto otázku a sľubujú, že ak by mohli vrátiť čas, brali by to štúdium zodpovednejšie. Pravdou je, že nikdy nie je neskoro začať. Čím to však dlhšie odkladáme, tým je to ťažšie. Na čo teda ešte čakáte?

A rozmýšľali ste niekedy nad tým, že by ste mohli v budúcnosti zbaviť tohto problému Vašich detí? Poviete si, veď sa už učia cudzí jazyk v škole. Škola sa však stáva pre deti často nepríjemnou, v školskej lavici strávia väčšiu časť dňa a možno si z hodiny neodnesú toľko, koľko by potrebovali.

My máme pre Vaše ratolesti atraktívnejší návrh. Jednoducho ich prihláste na detský jazykový kurz v jazykovej škole VALLIS, kde na ne čakajú pestré farebné učebne, ktoré vôbec nepripomínajú typicky školské prostredie, milé lektorky a okrem učenia na hodine aj plno zábavy.

V uvoľnenej atmosfére v malých skupinkách (4 – 8 detí) sa u detí odbúra všetok stres a napätie, takže sa na hodiny budú tešiť a učenie sa tak stane pre ne zábavou. Okrem jazykových kurzov chystáme pre Vaše deti počas školského roka pestrý program. Vo VALLIS-e na ne čaká zábavný Halloweenský večierok, na zimu pripravujeme sladké mikulášske prekvapenie a určite na detičky nezabudneme ani na ich medzinárodný sviatok, či v ďalšom ročníku obľúbenej Detskej letnej anglickej akadémie 2012. V našej akadémii si Vaše deti počas niekoľkých týždňových turnusov rozvinú nielen svoje anglické kompetencie, ale taktiež sa naučia mnoho zaujímavých vecí, zažijú dobrodružné výlety alebo ďalšie super atrakcie. Fotky z tohtoročnej akadémie si môžete prezrieť na našej stránke.

A nezabudnite, že do konca našej skvelej Veľkej letnej súťaže ostáva už len niekoľko dní! Máte poslednú šancu zapojiť sa a súťažiť o hodnotné ceny alebo zahlasujte za svojich priateľov a pomôžte im vyhrať. Niekedy rozhoduje len pár hlasov! Hlasovanie bude zastavené dňa 14. septembra 2011. Viac info k súťaži: www.vallis.sk.

Ak máte ešte nejaké otázky, sme tu pre Vás každý pracovný deň od 10:00 do 18:00 (Hlavná 27/A, Trnava), alebo nás zastihenete na čísle 0905 815 336 či na: info@vallis.sk.

(inzercia)

Ulož ako PDF
Napísal 11. septembra 2011 13:06. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Firmy, Spoločnosť. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.