reklama

Pozrite sa, ako by mal vyzerať nový uličný mobiliár na pešej zóne

Prípravy komplexnej rekonštrukcie Hlavnej ulice v Trnave sú v plnom prúde. Mesto v súčasnosti pracuje na definitívnej podobe projektu.

Cieľom je začať so stavebnými prácami ešte na jeseň 2012.

Ešte predtým, približne v polovici apríla, sa do pešej zóny pustí Trnavská vodárenská spoločnosť (TAVOS), ktorá bude opravovať vodovodné potrubia a prípojky pod povrchom Hlavnej ulice.

Portál trnava-live.sk má už dnes k dispozícii náhľady veľmi pravdepodobnej podoby uličného mobiláru novej pešej zóny.

Pozrite sa, ako by mali vyzerať lavičky, verejné osvetlenie, odpadkové koše či informačné panely, ktoré plánuje mesto umiestniť na Hlavnú ulicu.

Reklamno-informačný panel chránený a výlepná plocha

Verejné osvetlenie

Odpadkové koše

Lavička

Sólo lavička z umelého kameňa

Mreža pod stromy

Zahradzovacie stĺpiky

Ulož ako PDF
Napísal 1. apríla 2012 10:28. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Pozrite sa, ako by mal vyzerať nový uličný mobiliár na pešej zóne”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.