reklama

Mesto zmodernizovalo vlastnú webovú stránku trnava.sk

Od pondelka 30. apríla začala mestská samospráva komunikovať s občanmi Trnavy a ďalšími záujemcami o informácie prostredníctvom novej webstránky.

Jej hlavným prínosom v porovnaní so súčasným webom by mal byť priateľskejší, intuitívny spôsob kontaktu so všetkými cieľovými skupinami návštevníkov, nová štruktúra, interaktívnosť, možnosť priameho sprostredkovania nielen textových, ale aj obrazových informácií a prehľadnejší spôsob informovania o rôznych podujatiach v meste prostredníctvom kalendára.

Novinkou je, že do kalendára budú môcť pridávať kultúrnospoločenské, športové a iné podujatia apolitického a nekomerčného charakteru aj ich organizátori – kultúrne inštitúcie a občania, resp. občianske združenia.
Ďalšou, doslova horúcou novinkou, ktorej prínosy a riziká budú definovať samotní návštevníci webu, bude blog Moja Trnava ako priestor určený na priame zainteresovanie občanov, vytváranie prepojenej komunity so vzťahom k mestu, aj na tvorivú sebarealizáciu súvisiacu s Trnavou. Jednou z takýchto príležitostí môže byť napríklad trvalá súťaž o fotografiu mesiaca s možnosťou priameho hodnotenia zaregistrovanými návštevníkmi
,“ predstavila novinky mestského portálu Elena Ursinyová

Vývoj nového webu mesta nebude ukončený v okamihu jeho sprístupnenia verejnosti.

Ako živý organizmus sa bude naďalej vyvíjať s ambíciou nielen zverejňovať aktuality o činnosti samosprávy a sprístupňovať dokumenty a informácie podľa zákona, ale aj lepšie spoznať a reflektovať názory a požiadavky občanov, ktorým má slúžiť,“ pripomenula Ursinyová.

Vizuál pôvodného portálu

Ulož ako PDF
Napísal 30. apríla 2012 12:45. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Mesto zmodernizovalo vlastnú webovú stránku trnava.sk”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.