reklama

Mesto zmodernizovalo vlastnú webovú stránku trnava.sk

Od pondelka 30. apríla začala mestská samospráva komunikovať s občanmi Trnavy a ďalšími záujemcami o informácie prostredníctvom novej webstránky.

Jej hlavným prínosom v porovnaní so súčasným webom by mal byť priateľskejší, intuitívny spôsob kontaktu so všetkými cieľovými skupinami návštevníkov, nová štruktúra, interaktívnosť, možnosť priameho sprostredkovania nielen textových, ale aj obrazových informácií a prehľadnejší spôsob informovania o rôznych podujatiach v meste prostredníctvom kalendára.

Novinkou je, že do kalendára budú môcť pridávať kultúrnospoločenské, športové a iné podujatia apolitického a nekomerčného charakteru aj ich organizátori – kultúrne inštitúcie a občania, resp. občianske združenia.
Ďalšou, doslova horúcou novinkou, ktorej prínosy a riziká budú definovať samotní návštevníci webu, bude blog Moja Trnava ako priestor určený na priame zainteresovanie občanov, vytváranie prepojenej komunity so vzťahom k mestu, aj na tvorivú sebarealizáciu súvisiacu s Trnavou. Jednou z takýchto príležitostí môže byť napríklad trvalá súťaž o fotografiu mesiaca s možnosťou priameho hodnotenia zaregistrovanými návštevníkmi
,“ predstavila novinky mestského portálu Elena Ursinyová

Vývoj nového webu mesta nebude ukončený v okamihu jeho sprístupnenia verejnosti.

Ako živý organizmus sa bude naďalej vyvíjať s ambíciou nielen zverejňovať aktuality o činnosti samosprávy a sprístupňovať dokumenty a informácie podľa zákona, ale aj lepšie spoznať a reflektovať názory a požiadavky občanov, ktorým má slúžiť,“ pripomenula Ursinyová.

Vizuál pôvodného portálu

Ulož ako PDF
Napísal 30. apríla 2012 12:45. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Mesto zmodernizovalo vlastnú webovú stránku trnava.sk”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.