reklama

Radnica pozvala na raňajky bývalých čelných predstaviteľov mesta Trnava

Deň otvorených dverí na trnavskej radnici odštartoval v piatok 1. júna raňajkami súčasného vedenia mesta s čelnými predstaviteľmi bývalého mestského národného výboru, mestského úradu a radnice.

Pozvanie prijali takmer dve desiatky najvyšších predstaviteľom mesta Trnava, ktorí pôsobili na radnici v rokoch 1971 až 2010.
Bývalí aj súčasní predstavitelia mesta Trnava sa stretli na radnici

Debatovať o minulosti, súčasnosti aj budúcnosti mesta prišli okrem iných aj bývalí predsedovia MsNV Jozef Tomašovič (1971-73), Jozef Hagara (1973-81), prvý porevolučný primátor Imrich Borbély (1990-94) či posledný exprimátor Štefan Bošnák (1994-2010).

Bolo to veľmi príjemné stretnutie. Hovorili sme nielen o všeobecných témach, ale spoločne s ľuďmi, ktorí viedli toto mesto v minulosti, sme predebatovali aj viaceré konkrétne a aktuálne problémy. Som rád, že sme sa všetci spoločne stretli za jedným stolom. Bez ohľadu na obdobie, v akom pôsobili, je zrejmé, že tí ľudia nechali tu nechali kus seba,“ zhodnotil približne hodinovú schôdzku súčasný primátor Vladimír Butko.

Ulož ako PDF
Napísal 1. júna 2012 13:08. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Radnica pozvala na raňajky bývalých čelných predstaviteľov mesta Trnava”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.