reklama

Radnica pozvala na raňajky bývalých čelných predstaviteľov mesta Trnava

Deň otvorených dverí na trnavskej radnici odštartoval v piatok 1. júna raňajkami súčasného vedenia mesta s čelnými predstaviteľmi bývalého mestského národného výboru, mestského úradu a radnice.

Pozvanie prijali takmer dve desiatky najvyšších predstaviteľom mesta Trnava, ktorí pôsobili na radnici v rokoch 1971 až 2010.
Bývalí aj súčasní predstavitelia mesta Trnava sa stretli na radnici

Debatovať o minulosti, súčasnosti aj budúcnosti mesta prišli okrem iných aj bývalí predsedovia MsNV Jozef Tomašovič (1971-73), Jozef Hagara (1973-81), prvý porevolučný primátor Imrich Borbély (1990-94) či posledný exprimátor Štefan Bošnák (1994-2010).

Bolo to veľmi príjemné stretnutie. Hovorili sme nielen o všeobecných témach, ale spoločne s ľuďmi, ktorí viedli toto mesto v minulosti, sme predebatovali aj viaceré konkrétne a aktuálne problémy. Som rád, že sme sa všetci spoločne stretli za jedným stolom. Bez ohľadu na obdobie, v akom pôsobili, je zrejmé, že tí ľudia nechali tu nechali kus seba,“ zhodnotil približne hodinovú schôdzku súčasný primátor Vladimír Butko.

Ulož ako PDF
Napísal 1. júna 2012 13:08. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Radnica pozvala na raňajky bývalých čelných predstaviteľov mesta Trnava”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.