reklama

Publikum.sk odštartuje v stredu seriál besied s kreatívnymi ľuďmi

Občianske združenie Publikum.sk prináša nový cyklus podujatí – besedy s kreatívnymi ľuďmi, ktorí žijú a pracujú v Trnave. Hosťom prvého večera, ktorý sa uskutoční v stredu 17. októbra v ArtKlube, je priemyselný dizajnér a majiteľ najstaršej reklamnej agentúry v meste, Rastislav Čeleďa. Začiatok je naplánovaný na 20. hodinu.

Vyštudoval VŠVU v Bratislave. Počas vysokoškolského štúdia strávil niekoľko semestrov v zahraničí, najprv na École des Beaux Arts v San Etienne a na University of Arts and Design v Helsinkách. Od roku 2005 vedie rodinnú reklamnú agentúru, ktorú v roku 1990 založil jeho otec. Pôsobí aj ako odborný asistent na VŠVU v ateliéri priemyselného dizajnu.

Cieľom týchto moderovaných besied je priblížiť verejnosti kreatívnych ľudí z Trnavy, predstaviť ich tvorbu a dať priestor najmä študentom, ale i iným záujemcom, dozvedieť sa viac o ich práci, vypočuť si ich skúsenosti a rady do praxe.

Za podporu ďakujeme mediálnym partnerom Trnava-live.sk, TrnavskyHlas.sk a Mestu Trnava.

Event nájdete na Facebooku TU.

Michal Klembara

Plagát

Ulož ako PDF
Napísal 15. októbra 2012 8:48. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Publikum.sk odštartuje v stredu seriál besied s kreatívnymi ľuďmi”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.