reklama

Poslanci budú rokovať o City Arene, Kamennom mlyne aj Coburgovej

Program novembrového rokovania mestského zastupiteľstva obsahuje menej bodov ako obvykle.

Viaceré z predložených tém blížiacej sa 11. riadnej schôdze mestského parlamentu však už stihli pomerne intenzívne rezonovať medzi verejnosťou.

Hlavným bodom rokovnia poslancov bude 6. novembra hlasovanie o predaji a prenájme pozemkov a nehnuteľností v dotyku centra mesta spoločnosti City-Arena.

V ďalšom bode sa bude mestský parlament zaoberať sťažnosťou obyvateľov Coburgovej ulice a priľahlej štvrte Tulipán na dlhodobé porušovanie zákona o obecnom zriadení a zhoršujúcu sa situáciu v otázke spolunažívania s rómskou komunitou.

ILUSTRAČNÉ FOTO

Poslanci sa budú zaoberať aj petíciou Trnavčanov, ktorí sa podpisom vyjadrili proti plánovanej výstavbe v dotyku Kamenného mlyna.

V programe novemrbovej schôdze je aj hlasovanie o zadaní predloženej urbanistickej štúdie IBV Kamenný mlyn. V lokalite za cintorínom plánuje developerská skupina postaviť niekoľko stoviek nových rodinných domov a bytov.

Kompletný program 11. riadne schôdze MZ mesta Trnava, 6. novembra 2012:
1.1 Projekt CITY ARENA – Štadión Antona Malatinského – majetkovoprávne usporiadanie – kúpna zmluva, nájomná zmluva /City-Arena a.s., Trnava/
2.1 Sťažnosť obyvateľov Coburgovej ulice a štvrte Tulipán v Trnave na porušenie zákona o obecnom zriadení
3.1 Návrh na povolenie spracovania zmeny Územného plánu mesta Trnava (Aktualizované znenie rok 2009)
4.1 Petícia občanov proti zmene Územného plánu mesta Trnava a výstavbe na Kamennej ceste
5.1 Zadanie Urbanistickej štúdie „IBV Kamenný mlyn“
6. Majetkové záležitosti
7.1 Zástupca mesta v štatutárnom orgáne obchodnej spoločnosti .A.S.A. Trnava, spol. s r. o. – zmena
8.1 Návrh Všeobecne záväzného nariadenia, ktorým sa mení a dopĺňa Všeobecne záväzné nariadenie č. 378 o nakladaní s nájomnými bytmi vo vlastníctve Mesta Trnavy
9.1 Správa o kontrole plnenia uznesení Mestského zastupiteľstva mesta Trnava, ktorých termín plnenia je v intervale 06.09.2012 do 17.10.2012
10.1 R ô z n e
11.1 Interpelácie poslancov Mestského zastupiteľstva mesta Trnava

Ulož ako PDF
Napísal 26. októbra 2012 8:09. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Poslanci budú rokovať o City Arene, Kamennom mlyne aj Coburgovej”

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.