reklama

S jedenástou Improligou až „do kolien“!

Príďte sa odreagovať na 11. vydanie zábavnej šou Improliga. Šikovné tímy improvizátorov predvedú neopakovateľnú hru s dôvtipom na obľúbenom diváckom podujatí. Improligu si môžete vychutnať 16. októbra o 19:30 v kine Hviezda.

Improliga je súťaž v divadelnej improvizácii, v ktorej o priazeň publika súťažia dvoj- až troj- členné tímy mladých komikov. Tie si tesne pred vystúpením vyžrebujú tému, na ktorú musia počas troch minút improvizovať a vymyslieť krátky príbeh s pointou. Diváci sa môžu tešiť na nepredvídateľné nápady, neočakávané situácie a množstvo zábavy, ktorá improvizované scénky vždy sprevádza.

Pre víťazný tím je pripravená aj sladká odmena. Vstupné na podujatie je 1 euro.

Improligu v Trnave pripravuje OZ Publikum.sk s podporou mediálnych partnerov trnava-live.sk, Mesta Trnava, časopisu Atteliér a rádia Aetter.

Informácie o podujatí môžete nájsť na:
facebook.com/events/219093154917365/?ref=22

Všetky informácie o Improlige v Trnave môžete nájsť na:
facebook.com/ImproligaVTrnave

Plagát:
improliga_plagat

Ulož ako PDF
Napísal 12. októbra 2013 21:49. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.