reklama

V malebnej Vlčej doline pri Suchej nad Parnou pribudne 28 nových domov

O rodinnom domčeku v krásnej a malebnej lokalite, ukrytej a zároveň chránenej pred zrakmi zvedavcov malými zaguľatenými kopčekmi, ktorá navyše leží len tri minúty jazdy autom od mesta, už nemusíte iba snívať.

Vlčiu dolinu pri Suchej nad Parnou pozná len málokto. A to aj napriek tomu, že sa toto originálne miesto nachádza len päť kilometrov od Trnavy.

Jej poloha je vskutku jedinečná. Vďaka skutočnosti, že dolinu od hlavnej cesty oddeľuje asi päťstometrový pás ornej pôdy a zatrávnených pasienkov, si jej obyvatelia vychutnávajú pokoj bez toho, aby ich vyrušoval okolitý dopravný ruch.


vlcia-dolina-jun2014
Realizácia inžinierskych sietí odštartovala

Už onedlho si budú môcť užívať pokojný život vo Vlčej doline aj noví majitelia 28 pozemkov.

Investor na pozemkoch zriadil pripojovacie skrinky pre elektromerače, v letných mesiacoch sa plánuje realizácia vodovodných a kanalizačných prípojok. V priebehu jesene 2014 by mali byť vybudované aj komunikácie a verejné osvetlenie,“ informuje predajca stavebných pozemkov vo Vlčej doline Michal Žitník zo spoločnosti Neoreal.

Pre záujemcov budú k dispozícii pozemky s výmerami od 370 do 544 metrov štvorcových. Väčšina z nich má v priemere štyri áre.

IBV Vlčia dolina nie je žiadnym veľkým developerským projektom. Taký do tejto pokojnej lokality ani nepatrí. Lokalita v dotyku mestskej aglomerácie poskytuje na trnavské pomery krásne a originálne prostredie, ktoré naviac leží takpovediac v dotyku samotného mesta,“ dodáva M. Žitník.

Viac informácií o projekte získate na www.neoreal.sk, tel.: 0911 123 474, 0911 321 474, e-mail: neoreal@neoreal.sk.

vlcia-osadenie

MAPA:

Zväčšiť mapu

Ulož ako PDF
Napísal 6. júna 2014 8:08. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava, Z regiónu. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “V malebnej Vlčej doline pri Suchej nad Parnou pribudne 28 nových domov”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.