reklama

Po prázdninách zasadnú do lavíc aj mestskí poslanci

V utorok 9. septembra 2014 sa uskutoční v konferenčnej sále trnavskej radnice 21. riadne zasadanie Mestského zastupiteľstva mesta Trnava.

Program rokovania otvoria o 13. hodine. Priamy prenos zo zasadnutia bude prenášaný online prostredníctvom internetu.

zastupitelstvo-trnava-live

Ilustračné foto: TT-IT

Vysielanie môžete sledovať na webstránke mestskej spoločnosti TT-IT, link TU.

Medzi najdôležitejšie body programu možno zaradiť aktualizáciu rozpočtu mesta na rok 2014, hlasovanie o návrhu Všeobecne záväzného nariadenia, ktorým sa vyhlasuje obecné chránené územie „Park Janka Kráľa v Trnave“ (písali sme tu), schvaľovanie zmeny územného plánu v areáli Fakultnej nemocnice Trnava (viac tu) a hlasovanie o návrhu Programu hospodárskeho a sociálneho rozvoja mesta Trnava na obdobie rokov 2014 – 2020.

PROGRAM ROKOVANIA MZ mesta Trnava – 9. septembra 2014:

1.1 Návrh Všeobecne záväzného nariadenia, ktorým sa mení a dopĺňa VZN č. 399, ktorým sa určujú výšky príspevkov v školách a školských zariadeniach v zriaďovateľskej pôsobnosti Mesta Trnava v znení VZN č. 413 a VZN č. 425

1.2 Návrh Všeobecne záväzného nariadenia, ktorým sa mení a dopĺňa VZN č. 345 v znení VZN č. 358, VZN č. 359, VZN č. 380, VZN č. 382, VZN č. 384, VZN č. 402, VZN č. 404, VZN č. 415 a VZN č. 422 o Územnom pláne mesta Trnava a o regulatívoch a limitoch využívania územia a zásad pre ďalší rozvoj mesta Trnava

1.3 Návrh Všeobecne záväzného nariadenia, ktorým sa mení a dopĺňa VZN č. 345 v znení VZN č. 358, VZN č. 359, VZN č. 380, VZN č. 382, VZN č. 384, VZN č. 402, VZN č. 404, VZN č. 415, VZN č. 422 a VZN č. … o Územnom pláne mesta Trnava a o regulatívoch a limitoch využívania územia a zásad pre ďalší rozvoj mesta Trnava

1.4 Návrh Všeobecne záväzného nariadenia, ktorým sa vyhlasuje obecné chránené územie „Park Janka Kráľa v Trnave“

2.1 3. aktualizácia rozpočtu mesta Trnavy na rok 2014, vyhodnotenie plnenia rozpočtu za 1. polrok a monitorovacia správa za 1. polrok

3. Majetkové záležitosti

4.1 Doplňujúca voľba člena – poslanca do komisií Mestského zastupiteľstva mesta Trnava vo volebnom období 2010 – 2014

5.1 Plán hospodárskeho a sociálneho rozvoja – aktualizácia na obdobie 2014 – 2020

6.1 Štatút Centrálneho krízového fondu regionálnej a miestnej samosprávy trnavského kraja – nové znenie

7.1 Správa o uskutočnených verejných obstarávaniach zákaziek a postupoch verejného obstarávania v I. polroku 2014 s hodnotou predmetu obstarávania tovarov a služieb nad 17 000 eur a prác nad 34 000 eur určené uznesením MZ č. 158/2011

8.1 Správa o priebehu a konečné zúčtovanie Dní zdravia 2014

9.1 Správa o priebehu a konečnom zúčtovaní podujatia Májový kvet 2014

10.1 Informatívna správa o výsledkoch kontrol ukončených a rozpracovaných od 06.06.2014 do 21.08.2014

11.1 Správa o kontrole plnenia uznesení Mestského zastupiteľstva mesta Trnava, ktorých termín plnenia je v intervale od 03.06.2014 do 18.08.2014

12. R ô z n e

13. Interpelácie poslancov Mestského zastupiteľstva mesta Trnava

Ulož ako PDF
Napísal 8. septembra 2014 10:49. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0.


INZERCIA

9 komentárov pre “Po prázdninách zasadnú do lavíc aj mestskí poslanci”

 1. 1
  duch svaty says:

  Aktualizacia rozpoctu, celkom pekne to znie. Volne by sa to dalo prelozit zhruba takto:

  navysime rozpocet tak aby sme stihli vo volebnom roku rozpracovat co najviac, este stihnut ohlasit nejake to parkovisko aj obnovu hradieb, ked nam zostanu nejake grose tak kupime este nejakych konikov na pruzine na detske ihriska za 1500€ kus a podobne.

  rozpocet navysime z rezervy, ktorej sme sa ani nedotkli len aby nam zostalo na predvolebne kortesacky. Mimochodom rezervu sa tento rok rozhodli minut celu, bohvi preco.

  Chytro chytro este nieco postihame porozhadzovat pred volbami a potom uz len porobit mozaiky sudrznosti a vzajomnosti…

  Preco sa na programe nenachadza planovana vymena pozemkov na Kociskom? Pokial je mi znamo tak to malo byt na programe dna.

 2. 2
  xz says:

  Vzdy ma fascinuje,ked citam slovne spojenie poslanci – prazdniny.Je jedno ci poslanci NR,alebo mestskych zastupitelstiev.Snad raz pride doba ze slovo prazdniny u poslancov bude znamenat aj obdobie bez vyplat a odmien:)

  • 2.1
   duch svaty says:

   ale ked vezmes do uvahy ze niektori su poslanci parlamentu, mestskeho zastupitelstva, poslanci na VUC, plus sedia v niekolkych komisiach naraz tak si volno zasluzia :)))

   a oni pracuju aj cez prazdniny, taka popdredsednicka parlamentu opravila kruhac cez leto, zastrielala si zo samopalu,previezla sa na vrtulniku, bola na SNP no proste kazdy den mala nejaku duchaplnu akciu ktoru sme jej zaplatili. Su to proste maximalne vytazeni ludia a vysledok ich prace je predsa zretenly na kazdom kroku :)

   Treba skor dufat ze sa dozijeme doby ked poslanci budu nielen zhanat korunky vlastnou hlavou ale ju aj budu slobodne pouzivat.

  • 2.2
   gabo says:

   Snáď raz príde doba, kedy slovo poslanec bude predstavovať dobrovoľnú bezplatnú službu občanovi, za účelom zlepšenia života v danom volebnom obvode.

   • 2.2.1
    Fero Jahoda says:

    Šecko čo je zadarmo je ždycky odrb. Nigdo nechodzí do roboty zadarmo. Skór keby každý robil za čo je placený. To by bolo bohovské! Na né?
    Volakedy sa nám o tém nemosí len snívat.

    • 2.2.1.1
     mraz says:

     Vykonávať poslanecký mandát nie je práca, ale v prvom rade reprezentácia určitej časti obyvateľstva, ktorá mu dala dôveru a on miesto štyroch hodín sedenia v krčme, alebo pri tv zastupuje voličov a dokazuje im, že tu dôveru mu dali zaslúžene. Ja viem, že niekto sa tomu zasmeje, ale pokiaľ tam nebudú v parlamentoch skutočne sedieť morálne čistí a úprimní poslanci, celá správa veci verejných bude iba zlodejstvo a obohacovanie sa na úkor spoločnosti. Preto skutočne by si ľudia mali dobre vo voľbách rozmyslieť komu dajú hlas.

 3. 3
  duch svaty says:

  Dnes sa este bude hlasovat aj o pozemkoch pre obchodne centrum v nemocnici!

  Potom si zapamatajte vsetkych tych co hlasovali “Za” a mozte im to zratat 15teho Novembra. Zapisnicu z hlasovania najdete na stranke mesta, ale dam vam ju aj sem aby ste sa nemuseli zbytocne preklikavat :)

  • 3.1
   mraz says:

   Zrátať im to až po hlasovaní je síce pre pozemky pod obchodné centrum neskoro, ale aspoň sa zachránia tie ešte zbytky čo v Trnave zostali. Každý jeden ktorí bude hlasovať za, doslova okradne ľudí o možnosť budúceho rozvoja a kvality zázemia nemocničného prostredia v TT.

   • 3.1.1
    duch svaty says:

    Vsetci okrem Lancarica, Vyskupica a Dr. Kristofika hlasovali “za” podla mojej info.

    Kazdopadne je to schvalene. Chrachel do ksichtu kazdemu “za”!

Napíš komentár

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.