reklama

Dobrovoľníčky chcú darčekmi potešiť deti, ktoré budú počas Vianoc v nemocnici. Pomôcť môže každý

Nie každé dieťa má to šťastie, že bude tráviť blížiace sa vianočné sviatky medzi svojimi najbližšími. Pre deti, ktoré zostanú pre svoj zdravotný stav aj počas Vianoc na detskej klinike Fakultnej nemocnice v Trnave a na oddelení Detskej onkológie a hematológie v Bratislave, pripravili dobrovoľníčky v spolupráci s partnermi milé prekvapenie, vďaka čomu sa pokúsia zmierniť ich bolesť a vyčariť úsmev na tvárach.

To sa však môže podariť len vďaka ľuďom ochotným pomôcť.

Keďže ide o nepeňažnú zbierku, pre deti je možné darovať napríklad knižky, hračky, oblečenie, omaľovávanky, farbičky, rozprávky na DVD a podobne.

Pripojiť sa môžu súkromné osoby aj firmy. Darčeky sa budú zbierať do 19. decembra, odovzdané budú ešte pred Štedrým dňom 22. decembra v Trnave aj Bratislave.

„Keďže sa blížia sviatky, chceli by sme, aby tieto detičky našli krásne darčeky pod vianočným stromčekom. Nie sme žiadna organizácia, sme len ľudia, ktorí chcú pomôcť deťom, ktoré v živote nemali toľko šťastia ako druhé,“ uvádzajú zakladateľky zbierky.

Ak máte záujem pomôcť a potešiť ťažko choré detičky, kontaktujte trnavskú koordinátorku Alexandru Jurigovú (e-mail: alexandra.jafra@gmail.com)

Zbierka dobrovoľníkov má aj vlastnú facebookovskú stránku, pripojiť sa možete tu.

mysli_banner

Ulož ako PDF
Napísal 3. decembra 2014 9:24. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.