reklama

Fest hry 2015: V Trnave vám úsmev na tvári nezamrzne

Najväčšia herňa v Trnave a širokom okolí so stovkami moderných spoločenských hier, nafukovacími atrakciami, stavebnicami a hračkami opäť otvorí svoje brány verejnosti v dňoch 6. – 8. februára 2015 v Mestskej športovej hale.

Pozývame vás na obľúbené a tradičné podujatie s neopakovateľnou atmosférou plnou smiechu, súťaživosti a emócií.

„Festival hier, hračiek a zábavy – FestHry Trnava je spoločensko – herné podujatie určené prioritne deťom, rodičom a mladým, ktorí sú ochotní vymeniť smartfón, tablet, či iné technologické zázraky za čas strávený v spoločnosti svojich blízkych a kamarátov pri jednom stole, na ktorom sa vystriedajú chytľavé hry každého druhu,“ priblížila organizátorka Mária Dravecká.

festhry
Hry a atrakcie opäť zaplnia priestory športovej haly

Foto: organizátori

Okrem hier pre detičky, školákov, študentov, rodičov, či dôchodcov, bude pripravený sprievodný program v podobe nafukovacích atrakcií, detských kútikov s hrami a skladačkami pre najmenšie deti, pre študentov, mladých a rodičov stolný futbal, hokej, biliard, šach, sprievodné súťaže o ceny a iné.

Neoddeliteľnou súčasťou festivalu budú predajcovia a spoločnosti prezentujúci novinky a výrobky z rôznych oblastí zábavy, jazykového vzdelávania a hier. Tohtoročnou novinkou bude handmade pasáž, tzv. „zlatá ulička“ a malá putovná vedecká výstava.

Festival je otvorený verejnosti v piatok 6. februára v čase 15:00–20:00, v sobotu od 10:00 do 20:00 a v nedeľu od 14:00 do 20:00. Informácie a aktuality nájdete na www.festhry.skna Facebooku.

Organizátormi podujatia sú Mestská rada mládeže v Trnave a Mesto Trnava.

Plagát:
Festhry_2015

Ulož ako PDF
Napísal 24. januára 2015 9:33. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.