reklama

Práce na revitalizácii parku pri evanjelickom kostole sa rozbehli naplno, skončiť majú v máji

Revitalizácia parku a galérie medzi evanjelickým kostolom a budovou polície na Námestí SNP sa rozbehla naplno.

Zámerom mesta Trnava je týmto projektom nadviazať na Univerzitný parčík, revitalizáciu Univerzitného námestia pri Katedrále sv. Jána Kristiteľa či obnovu pešej zóny.

Stavebné práce odštartovali na pred tromi týždňami, obnovený park s galériou má začať slúžiť verejnosti na konci mája tohto roka.

Rekonštrukcia sa dotkne chodníkov, drevín, zelene, cyklochodníka, verejného osvetlenia aj priestoru pri plote areálu evanjelického kostola. Pamätník M. R. Štefánika osadia hlbšie do parku.

Revitalizáciu parčíka a priestoru galérie pri evanjelickom kostole realizuje trnavská spoločnosť CS, mesto investuje do obnovy parku 203 – tisíc eur.

Prvé plány na obnovu verejného priestoru, ktorý za desiatky rokov od svojho vzniku až doteraz nepodstúpil žiadnu významnú rekonštrukciu, zverejnilo mesto oficiálne začiatkom roku 2014.

Viac informácií o projekte sme priniesli v tomto článku.

FOTOGALÉRIA – 17. marca 2015:

park-revit-1

park-revit-1a

park-revit-2

park-revit-3

park-revit-3a

park-revit-4

park-revit-5

park-revit-6

park-revit-7

park-revit-8

Vizualizácie:
park 1

park 2

Zdroj: mesto Trnava

Ulož ako PDF
Napísal 17. marca 2015 11:35. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Práce na revitalizácii parku pri evanjelickom kostole sa rozbehli naplno, skončiť majú v máji”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.