reklama

Prvé jarné dostaveníčko bercajglistov bude už v stredu

Prvé jarné stretnutie milovníkov bicyklovania zastrešené aktivitou Bercejgel sa uskutoční v stredu 8. apríla.

Štart druhého Bercajgla v roku 2015 je naplánovaný na 19. hodinu na tradičnom mieste pred kinom Hviezda.

Viac ako šesťkilometrová trasa zavedie bercajglistov z centra mesta cez Hospodársku ulicu do Parku Janka Kráľa, cyklisto sa prevezú zadnou časťou Prednádražia popri bikrosovom areáli pri trati, zabočia na ulicu Terézie Vansovej, Hospodársku, do Bernolákovho sadu, na Trojičné námestie a odtiaľ späť pred kino Hviezda.

bercajgel

Ilustračné foto

Jedným z hlavných poslaní športovo-spoločenskej akcie Bercajgel prostredníctvom spravidla večerných jázd ulicami mesta je okrem stretávania sa ľudí, ktorých spája záľuba v bicyklovaní, aj podpora tvorby bezpečných cyklotrás v Trnave.

Povinnou výbavou účastníkov sú reflexné prvky a osvetlenie bicykla.

Udalosť na Facebooku tu.

bc-m

Ulož ako PDF
Napísal 6. apríla 2015 12:36. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.