reklama

Priaznivci bicyklovania sa na druhej Cyklosobote s deťmi prevezú do Modranky

Druhá Cyklosobota s deťmi určená fanúšikom pohybu a bicyklovania na uskutoční už tento víkend 30. mája popoludní.

Občianske združenie Trnavská 13 po aprílovej premiére pripravilo pokračovanie rodinného podujatia, ktoré si dáva za cieľ spoznávanie mesta z inej perspektívy – zo sedla bicykla v spojení so stretnutiami pozitívne naladených ľudí a rodín s deťmi.

Sobotná približne 10 – kilometrová trasa začína opäť pre železničnou stanicou pokračuje cez ulice Dohnányho, A.Žarnova, Zelenečskú, Mikovíniho, popri Trnavke do Modranky po Vodnej, okolo futbalového ihriska a bývalom Danone po Sereďskej, Jarnej a Dedinskej ulici.

Približne v polovici trasy je naplánovaná občerstvovacia prestávka – cyklistov očakávajú v reštaurácii Pemino.

Pelotón sa do Trnavy presunie po Vodnej popri Trnávke cez Vajslovu dolinu, Tamaškovičovu, A. Žarnova. Konečná zastávka je v Pezinskej, kde je pre deti aj dospelých pripravené občerstvenie.

cyklosobota-5

Cykloturistická prechádzka po Trnave a blízkom okolí je určená pre každého.

Podujatie štartuje o 13.30 hodine.

Povinnou výbavou detí je prilba, vhodným doplnkom pre každého sú reflexné prvky a, samozrejme, dobrá nálada.

Akciu je aj na Facebooku, link tu.

MAPA:

mapa-cyklosobota

Ulož ako PDF
Napísal 28. mája 2015 10:09. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.