reklama

Zabávať sa dá všelijako. Niekto napríklad nahádže nádoby na odpadky do Trnávky

Deväť plechových nádob na odpadky z trnavskej Promenády skončilo v Trnávke.

Nápad hodný „vyznamenania“ dostal niekto vo večerných alebo nočných hodinách z piatka na sobotu 27. júna v Bernolákovom sade.

Zrejme v rámci dobrej „zábavy“ si niekto svoju radosť alebo frustráciu zo života, ktohovie čo z toho, vyvŕšil pod rúškom tmy na smetných nádobách, ktoré sú inštalované v ozdobných odpadkových košoch v Promenáde.

Deväť plechových nádob vytŕčalo z plytkého potoka ešte v nedeľu predpoludním.

Trnavská radnica už v minulosti avizovala, že v rámci projektu rozširovania kamerového systému počíta s inštaláciou bezpečnostných kamier aj v Bernolákovom sade.

kose-trnavka1

kose-trnavka2

kose-trnavka3

Ulož ako PDF
Napísal 28. júna 2015 11:52. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Zabávať sa dá všelijako. Niekto napríklad nahádže nádoby na odpadky do Trnávky”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.