reklama

Zabávať sa dá všelijako. Niekto napríklad nahádže nádoby na odpadky do Trnávky

Deväť plechových nádob na odpadky z trnavskej Promenády skončilo v Trnávke.

Nápad hodný „vyznamenania“ dostal niekto vo večerných alebo nočných hodinách z piatka na sobotu 27. júna v Bernolákovom sade.

Zrejme v rámci dobrej „zábavy“ si niekto svoju radosť alebo frustráciu zo života, ktohovie čo z toho, vyvŕšil pod rúškom tmy na smetných nádobách, ktoré sú inštalované v ozdobných odpadkových košoch v Promenáde.

Deväť plechových nádob vytŕčalo z plytkého potoka ešte v nedeľu predpoludním.

Trnavská radnica už v minulosti avizovala, že v rámci projektu rozširovania kamerového systému počíta s inštaláciou bezpečnostných kamier aj v Bernolákovom sade.

kose-trnavka1

kose-trnavka2

kose-trnavka3

Ulož ako PDF
Napísal 28. júna 2015 11:52. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Zabávať sa dá všelijako. Niekto napríklad nahádže nádoby na odpadky do Trnávky”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.