reklama

Polícia pripomína, že poradové čísla na dopravnom inšpektoráte vydávajú počas celého dňa

Časenky na dopravnom inšpektoráte nie je potrebné vyzdvihovať skoro ráno. Poradové čísla sú vydávané počas celého dňa.

Okresný dopravný inšpektorát v Trnave v snahe o zvýšenie komfortu občanov prichádzajúcich na evidenciu vozidiel, a za týmto účelom skrátenia čakacích lehôt na vybavenie, oznamuje, že poradové čísla sú vydávané elektronickým systémom priebežne počas celého dňa, podľa stránkových hodín a preto nie je potrebné jeho vyzdvihnutie ráno o 07.30 h, ako to bolo zaužívané v minulosti, kedy sa poradové čísla vydávali manuálne.

klientske3

Ilustračné foto

„Uvedené odporúčanie žiadateľom značne skráti čas čakania od vytlačenia poradového čísla do momentu jeho vyvolania na priehradku a tým aj celkový čas strávený na dopravnom inšpektoráte,“ pripomenula hovorkyňa KR PR v Trnave Marina Kredatusová.

Rovnaký postup platí aj na ODI v Piešťanoch.

Ulož ako PDF
Napísal 30. júla 2015 10:45. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.