reklama

Začala oprava cesty za činžiakmi na Hospodárskej. Dvestometrový úsek je v dezolátnom stave

Rozpadnutý približne 200-metrový úsek medziblokovej komunikácie na Hospodárskej ulici sa konečne dočká nového povrchu. Cesta je dlhodobo v katastrofálnom stave, v súčasnosti je asfaltový povrch len asi na dvoch tretinách z jej aj tak pomerne úzkeho profilu.

Stavebné práce na rekonštrukcii cesty začali v stredu 21. októbra a podľa informácií referátu technických činností Odboru dopravy a komunálnych služieb na Mestskom úrade v Trnave s dokončením projektu počítajú do 15. novembra.

chodnik-cesta

chodnik-cesta2
Zničená cesta dostane nový koberec

Príjazdová komunikácia slúži najmä obyvateľom priľahlých bytových domov. Nachádza sa za bytovkami na Hospodárskej ulici súbežne s Hodžovou.

Povrch cesty je v dezolátnom stave, prejazd komunikáciou je preto podstatne sťažený. V priebehu mája a júna tohto roka sa pod komunikáciou realizovala rekonštrukcia inžinierskych sietí.

Mesto Trnava z dôvodu nutných obmedzení žiada obyvateľov o pochopenie, trpezlivosť a zhovievavosť počas vykonávania stavebných prác.

Ulož ako PDF
Napísal 22. októbra 2015 1:42. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Začala oprava cesty za činžiakmi na Hospodárskej. Dvestometrový úsek je v dezolátnom stave”

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.