reklama

Cajgelvíkend sľubuje pestrú zábavu aj tvrdé súboje cyklokrosárov zo 14 krajín na Prednádraží

Karneval, súťaže, zábavu, tombolu. To všetko a ešte oveľa viac zažijete tretí novembrový víkend na trnavskom Prednádraží. 21 a 22. novembra je pre všetkých milovníkov dvoch kolies, ale i tých, ktorí radi trávia čas vonku len tak, pripravené zábavno-súťažné podujatie „Cajgelvíkend na Prengu.“

Celý víkend sa nesie v duchu hesla: „..lebo na cajglovačku je vžy ten správny čas.“

„Jeseň je krásne farebné obdobie a najlepšie si ju vychutnáte vonku, na čerstvom vzduchu,“ priblížila hlavnú myšlienku podujatia Katarína Ďurková, jedna z organizátoriek.

„Len na skok od domu môžu malí i veľkí zbierať body v rôznych disciplínach a zapojiť sa do hry o zaujímavú tombolu. Mechoskákačka, maľovačka na tvár, jazda okolo kužeľov, fotenie pri fotostene, karneval vonku, proste kopec zábavy čaká na tých, ktorí prídu v sobotu medzi 11.00 až 16.00 hodinou na koniec Prednádražia, na Čajkovského ulicu. Medzi 14 až 14.30 hodinou vyhlasujeme „cajgelzvončekovačku,“ teda pokus o vytvorenie slovenského rekordu v zvonení na bicyklových zvončekoch. No a tam by nemal chýbať žiadny nadšenec kurióznych rekordov a zábavy,“ dodáva Ďurková.

Cajgelvíkend – tri akcie v jednom

Cajgelvíkend v sebe zahŕňa až tri podujatia. Okrem zábavy určenej širokej verejnosti budú v sobotu 21.11. na Prednádraží bojovať o titul majstra Európy tí najlepší cyklokrosári nad 30 rokov.

„Prihlásení su už pretekári zo 14 krajín Európy. Tí najvzdialenejší pricestujú až zo Švédska,“ prezradil zo zákulisia ME Bohuslav Kujovič, tréner a manažér CK Olympik Trnava a dodáva: „Trnava privíta elitu masters cyklokrosu po prvýkrát. Trať je rýchla, technická a sľubuje neľútostné a divácky atraktívne boje až do poslednej minúty pretekov.“

V nedeľu bude program pokračovať cyklistickými pretekmi, na ktorých môžu štartovať deti i dospelí.

Viac informácií o podujatí nájdete na www.facebook.com/cajgelvikend.

cajgel-vikend-pl
me-ccross-pl

ccross-pl

Ulož ako PDF
Napísal 17. novembra 2015 8:09. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.