reklama

Mesto chce predať domy na Trojičnom námestí a Športovej ulici

AKTUALIZOVANÉ v utorok 2. februára o 14:27 hod.:

Radnica sa pokúsi predať dve nehnuteľnosti v historickom centre. Podmienky verejných obchodných súťaží schválili poslanci na prvej tohtoročnej schôdzi mestského zastupiteľstva v utorok 2. februára.

Na predaj je bytový dom v rohu Trojičného námestia s popisným číslom sedem. Mesto stanovilo na základe znaleckého posudku minimálnu východiskovú cenu pre uchádzačov na 359 000 eur.

Nehnuteľnosť je postavená na pozemku s výmerou viac ako 560 metrov štvorcových. Na prízemí sa nachádzajú dve obchodné jednotky, na 1. poschodí sa nachádzajú dva byty.

Jeden trojizbový byt aj jedna obchodná prevádzka – textilná galentéria – sú momentálne prenajaté. Mesto upozorňuje prípadných záujemcov na skutočnosť, že k nehnuteľnosti sa viažu záväzky spojené s prenájmami.

Súťažné návrhy je možné podať na mestskom úrade do 15. marca 2016.

dom-trojicne
Dom je podľa mesta v slabšom technickom stave, no je schopný užívania

Na predaj je aj nehnuteľnosť na Športovej 10. Rožnú budovu situovanú pri križovatke s Kollárovou ulicou naposledny využíval Policajný zbor SR, umiestené tu bolo Oddelenie cudzineckej polície.

V minulosti tu sídlila cestovná kancelária, reštaurácia alebo redakcia športového týždenníka.

Nebytová budova na Športovej 10 je umiestnená na parcele s výmerou 365 metrov štvorcových.

Minimánu východniskovú cenu stanovilo mesto na základe znaleckého posudku na 178 000 eur. Lehota na podávanie súťažných návrhov uplynie 15. marca 2016.

sportova10
V objekte naposledy sídlila cudzinecká polícia

Ulož ako PDF
Napísal 2. februára 2016 11:05. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Mesto chce predať domy na Trojičnom námestí a Športovej ulici”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.